Sağlık Bakanlığından Son Dakika Açıklaması. Yüz Yüze Eğitim Başlıyor’mu?

Sağlık Bakanı Koca: “Önümüzde’ki dönem yüz yüze eğitimden yanayız” dedi.
Koca: Erzurum, Bingöl, Ardahan, Bingöl, Erzincan, Iğdır, Tunceli ve Kars il Sağlık Müdürleri, başhekimler ve saha koordinatörleriyle, Erzurum Şehir Hastanesinde yaptığı değerlendirme toplantısının ardından düzenlediği basın toplantısında, Diyarbakır, Van, İzmir, Samsun ve Adana’da olduğu gibi bugün de Erzurum’da ilgili görevlilerle bir araya geldiğini söyledi.

Devam

Koronavirüs Bilim Kurulu Son Dakika Açıklaması. Okullar Tamamen Açılacak’mı? İşte Son Dakika Açıklaması

Koronavirüs Bilim Kurulu bugün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanacak. Bakan Koca, toplantı sonrası açıklama yapacak. Türkiye’nin konorovirüsle mücadelesi sürüyor. “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilere göre, dün 114 bin 992 test yapıldı, 1632 kişide Covid-19 tespit edildi.

Devam

ÖSYM duyurdu: KPSS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS açıklandımı?

Kamuda yer alan kurum ve kuruluşlarda memur olabilmek için geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Genel Kültür-Genel Yetenek Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi ve ÖABT oturumlarına katılım gösteren adaylar, KPSS sonuçları için heyecanlı bekleyişe girdi. Sınavın ardından en çok araştırılan konu olarak KPSS sonuçları geliyor. Öyle ki, adayların hayallerini gerçeğe dönüştürüp dönüştüremeyecekleri 2020 KPSS sınav sonuçları ile belli olacak. Peki, 2020 KPSS lisans sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Devam

6. 7. 9. 10. 11. SINIFLAR İÇİN SON DAKİKA KARARI

MEB Bakanı Ziya Selçuk, katıldığı bir canlı yayında ortaokul ve liseler için okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtını açıkladı. Konu ile ilgili son dakika açıklamalarında bulunan Ziya Selçuk’un ardından okullar ne zaman açılacak sorusuna yanıt arayan binlerce öğrenci ve velisi araştırmalarını sürdürüyor. Peki; okullar açılacak mı? 8. 9. ve 12. sınıflar ne zaman okula gidecek? 5. 6. 7. sınıflar, hangi sınıflar okula gidecek?

Devam