Sporcuların Gözbebeği Olacak Garmin Forerunner 745’i Tanıtıldı

Garmin, bugün Forerunner 745 GPS akıllı saatinin duyurusunu yaptı. Bu model, firmanın Forerunner 735XT akıllı saatinin yerini alacak. Özelliklerine baktığımızda da yeni akıllı saatin, tıpkı selefi gibi atletlere yönelik olarak üretiyor.

Forerunner 745 özellikle profesyoneller ve performansını yakından takip etmek isteyenler düşünülerek üretilmiş bir cihaz olarak görünüyor. Akıllı saatin farklı sporlar için aktivite ölçme ve kaydedebilme yeteneği bulunuyor.

Çalışma sonrasında saat tavsiye veriyor!

Forerunner 745, gerçekleştirilen spor aktivitelerinden sonra da kullanıcısının durumunu takip etmeye devam edecek. İlk olarak yapılan antrenmandan sonra ne kadar yenilenme süresi gerektiğini gösterecek olan akıllı saat ayrıca bu süreyi hesaplarken stres ve uyku süresi gibi bilgileri de hesaba dahil edecek.

Akıllı saati Garmin Connect uygulaması ile akıllı saati bağlamak mümkün, ayrıca saat doğrudan başka spor uygulamalarına da bağlantı kurabilecek bir yazılıma sahip. Ek olarak akıllı saatle Garmin Pay özelliğini kullanmak, ortalama 500 şarkıyı saatten dinlemek de mümkün. Saatin fiyatı ise 499,99 dolar (3774,47 Türk Lirası) olarak açıklandı.

Mehmet Ali Özkan

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız. 2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir