2020’de en çok kazanan YouTuber

2020’de en çok kazanan YouTuber.
9 yaşındaki Kaji üst üste üçüncü kez en çok kazanan YouTuber oldu. 2015 yılının Mart ayında yani 4 yaşındayken video çekmeye başlayan Kaji, YouTube kanalı Ryan’s World sayesinde bu yıl 29,5 milyon dolar gelir elde etti.

9 yaşındaki Kaji üst üste üçüncü kez en çok kazanan YouTuber oldu. 2015 yılının Mart ayında yani 4 yaşındayken video çekmeye başlayan Kaji, YouTube kanalı Ryan’s World sayesinde bu yıl 29,5 milyon dolar gelir elde etti.

ABD’nin Texas eyaletinde yaşayan Ryan Kaji‘nin gerçek soyadı, Guan. İlginç olan detaylardan birisi de, toplamda 9 adet aktif kanalı bulunması ve Ryan’s World‘un bunlardan sadece birisi olması.

Ekran-goruntusu-2020-12-24-100300-1024x519 2020’de en çok kazanan YouTuber Haberler

Ryan’s World kanalı, 41,7 milyon abone ve 12,2 milyar görüntülemeye sahip. Kaji’nin en popüler videosu Huge Eggs Surprise Toys Challenge ise 2 milyardan fazla izlendi ve YouTube’da şimdiye kadar en çok izlenen 60 videodan biri.

Kaji ve ailesi ABD Federal Ticaret Komisyonu soruşturması tehdidiyle karşı karşıya. Videoların yüzde 9’unun okul öncesi çocuklara yönelik ücretli bir ürün yani sponsorluk içerdiği, ancak bunun açıkça belirtilmediği ifade ediliyor.

İlgili Haber  OPPO F17 Pro tanıtıldı
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!