Son dakika: ÖSYM YKS tercih sonuçları açıklandı! 2020 Üniversite yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı

2020 Üniversite yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı

Son dakika haberine göre, YKS tercih sonuçları açıklandı. ÖSYM Başkanı Halis Aygün, YKS yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Üniversite tercih sonuçları ÖSYM’nin “sonuc.osym.gov.tr” internet sitesinden sorgulanabilecek. YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından şimdi gözler üniversite kayıt tarihinde. Peki, üniversite kayıtları ne zaman? Ek yerleştirme tarihi açıklandı mı?

YKS tercih sonuçları açıklandı. Üniversite yerleştirme sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milyonlarca öğrenci iyi bir üniversite eğitim almak için girdiği YKS sınavının ardından tercih işlemlerini tamamlamıştı. ÖSYM’den bugün son dakika haberi olarak üniversite tercih sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar sonuçlara ÖSYM’nin sonuç ekranından ulaşabilecek.

PROGRAMI GÖSTEREN YAZI VERİLECEK

“Yerleştirme Sonuçları internet (https://sonuc.osym.gov.tr) aracılığıyla adaylara duyuruldu. Sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. İnternet sayfasındaki duyurular, sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir. Yurt dışındaki üniversitelere yerleştirilen adaylar için, gerekli olduğunda ve adayın müracaatı üzerine yerleştiği programı gösteren bir yazı verilecektir”

YKS TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Haber  Huawei'den Türkiye Açıklaması!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!