Abdurrahman Dilipak ünlü fotoğrafı hakkında konuştu

Abdurrahman Dilipak ünlü fotoğrafı hakkında konuştu!

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak hacamat yaptırırken çekilen ünlü fotoğrafı hakkında konuştu.

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak hacamat yaptırırken çekilen ünlü fotoğrafı hakkında konuştu.

Yeni Akit’te “Güzel söz ve hikmetle” başlıklı bir yazı kaleme alan Dilipak, kendisinin hacamat yaptırırken çekilen fotoğrafının çok konuşulduğunu, kendisinin bu fotoğrafla aşağılanmak istediğini savundu.

Dilipak, “Hani o resimden rahatsız olduğumdan değil. Birileri hiç ilgisi olmadığı halde, o resmi kullanarak beni aşağılamış olmaktan aşağılık bir zevk alıyor sanki ve Google da bu resmi yaklaşık iki yıldır birinci sayfada tutuyor” dedi.

Abdurrahman Dilipak’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Benim kod adım ‘Gerici’! Eskiden ‘Mürteci’ diyorlardı. ‘Asri’, ‘Çağdaş’ olurken; ‘Mürteci’ de ‘Gerici’ oldu. Önce ‘Asr’ı, ‘Çağ’ diye tercüme ettiler, sonra böyle oldu.

Google’a ‘Dilipak’ diye yazın, birinci sayfada bir haber göreceksiniz ‘Dilipak’ın sosyal medya paylaşımı olay oldu’ diye. Tarih 16 Mart 2019 Cumhuriyet gazetesinde bir haber. Fotoğraf olarak benim başımdan hacamat olurkenki resmim. Hani o resimden rahatsız olduğumdan değil. Birileri hiç ilgisi olmadığı halde, o resmi kullanarak beni aşağılamış olmaktan aşağılık bir zevk alıyor sanki ve Google da bu resmi yaklaşık iki yıldır birinci sayfada tutuyor. 

Beni bilen bilir, ben ve ailemden hiç kimse argo kullanmaz. Kutsal metinlerdeki suçlayıcı ifadelerin çerçevesi bizim için sınırdır. Soyutlama, yaygın günahlar için kendi nefsimizi de kapsayan genelleme ya da doğrudan bir söz ya da fiili mahkum ederek, bu konudaki eğilim, yönelimden caydırmaya yönelik ikaz vardır dilimizde.

‘Gerici Dilipak’ ‘gerici yazar’, diye yazarsanız, benimle ilgili 184.000’den daha fazla belge geliyor. ‘Gerici akit’ yazarsanız 578.000’den fazla belge geliyor.”

İlgili Haber  Whatsapp'ın kararından döndüğü haberi doğru mu?
Kaynak : https://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/abdurrahman-dilipak/guzel-soz-ve-hikmetle-34827.html
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!