Aleyna Tilki Hayalindeki Erkeği Anlattı: Keko Ve Biraz Maço Olsun

aleyna tilki

Şarkıcı Aleyna Tilki, katıldığı programda hayalindeki erkeği anlattı. Maço ve keko erkeklerden hoşlandığını söyleyen Tilki “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak” açıklamasını yaptı.

aleynatilki.instagram_16_9_1612340738-1 Aleyna Tilki Hayalindeki Erkeği Anlattı: Keko Ve Biraz Maço Olsun Magazin

Aleyna Tilki, İbrahim Selim’in Youtube’da yapılan programına konuk oldu. Yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki, hakkında merak edilenleri açıkladı. İbrahim Selim’in “Nasıl bir ilişki istersin?” sorusuna “Çiçekler, hediyeler, ayıcıklar göndermeli, ben de merak uyandırmalı. Bir gün bir şekilde ismini öğreneceğim. Çok efendi, ağır, biraz keko, maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Özünde kekoluk olacak, öyle gözüküp hissettirmemek için elinden geleni yapacak” şeklinde konuşarak ilişki kriterlerini açıkladı.

E3WBikuX0AI264h-1-1024x576 Aleyna Tilki Hayalindeki Erkeği Anlattı: Keko Ve Biraz Maço Olsun Magazin

“Konuştuğumuz Konuda Bilgili Olsun”

Tilki, “Hangi davranışları seni o kişiden soğutur?” sorusuna şu cevabı verdi: “Olduğu gibi gözükmemesi ve boş konuşması, konuşmamayı bilmemesi… Çünkü ben dolu sohbet etmeyi severim. Hangi konu olursa olsun konuştuğumuz konuda bilgili olsun, o konuyu içselleştirsin isterim. Yarattığı kişiden konuşmasın, kalbinden konuşsun isterim.”

İlgili Haber  Makyajı abartan Aleyna Tilki, eleştiri oklarının hedefi oldu: Boya reklamı mı bu?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba,
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisiyim. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak isterim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap