Amazon’un Yeni Güvenlik Kamerası. Evinizin Etrafında Uçacak!

1x 1 1

Amazon.com Inc. , evin etrafında ve şüpheli etkinlikleri araştırmak için tasarlanmış küçük bir drone üzerine bir kamera inşa etti.

Amazon.com Inc. , evin etrafında ve şüpheli hareketleri araştırmak için tasarlanmış küçük bir drone üzerine bir kamera inşa etti.

Ring Always Home Cam bağımsız olarak hareket ediyor ve bir iç mekan kamerası ile donatılmış. Kullanıcılara evlerinin birden fazla bakış açısını sunuyor. Şirket, dronun kullanıcı tarafından önceden belirlenen ve yalnızca uçarken kayıt yapan, yuvaya yerleştirildiğinde değil, evin etrafında yol izleyebileceğini söyledi.

Şirket, Perşembe günü bir canlı yayın etkinliği sırasında, cihazın 2021’de 250 dolara (1944,60 TL) satışa sunulacağını söyledi.

Merkezi Güney Kaliforniya’da bulunan Ring, internete bağlı kapı zilleri ve ev kameraları üretiyor. Amazon’un 2018’in başlarında şirketi satın almasından bu yana, satışlarda artış görüldü. Ring, zayıf parolalar nedeniyle ürünlerine yönelik saldırılardan, şifrelenmemiş kullanıcı videolarını paylaşan çalışanların raporlarına kadar gizlilik endişeleriyle de kuşatılmış durumda.

Ring Perşembe günü, kullanıcı videoları için uçtan uca şifrelemeyi etkinleştireceğini söyledi.

İlgili Haber  SON DAKİKA HABERİ: Gara'da PKK tarafından şehit edilen vatandaşların kimlikleri açıklandı: 13 şehit
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!