Apple Etkinliği 2020 Canlı: Büyük Apple Watch 6 ve iPad Air 4 olduğu gibi ortaya çıkıyor

Apple’ın iPhone 12 etkinliği bu yıl ertelenmiş olabilir, ancak bugün daha sonra gerçekleşecek canlı yayınlanan bir açılışta şirketten yeni aygıtlar duymaya hazırız.

Apple’ın iPhone 12 etkinliği bu yıl ertelenmiş olabilir, ancak bugün daha sonra gerçekleşecek canlı yayınlanan bir açılışta şirketten yeni aygıtlar duymaya hazırız.

Apple etkinliği bugün (15 Eylül) 10:00 PT / 13:00 EST / 18:00 BST’de (16 Eylül Avustralya’da 03:00 AEST) başlayacak.

Birlikte izleyebileceğiniz bir canlı yayın olacak ve Apple Watch 6 , Apple Watch SE , iPad Air 4 ve hatta Apple AirTag’lerle ilgili söylentilerle birlikte şirketten çeşitli yeni araçlar görmeyi bekliyoruz .

Sızıntılar, bunun sadece bu ürünler için bir etkinlik olacağını ve belki birkaç sürpriz daha olacağını öne sürüyor, bu nedenle muhtemelen bugün daha sonra bir iPhone 12 duyurusu olmayacak, ancak Apple henüz durumun böyle olduğunu onaylamadı, bu yüzden yine de olabilir.

Aşağıda, Apple HQ’da her şey başlamadan önceki günün olayları hakkında konuşacağız ve ardından duyurularla ilgili yorumumuzun yanı sıra, lansman boyunca sizinle konuşacağız.

 • Apple etkinliğini nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır 

Apple WWDC 2020 canlı

apple-wwdc-2020-ios-14-developer-features-ipad-os-highlights-rundown-iphone-xcode-12 Apple Etkinliği 2020 Canlı: Büyük Apple Watch 6 ve iPad Air 4 olduğu gibi ortaya çıkıyor Haberler Mobil Teknoloji

04:02 – Apple TV Plus neredeyse bir yaşında, bu yüzden Apple etkinliğinde yeni TV şovlarını duyacak mıyız? Belki de şirketin bir sonraki filme girişine dair biraz fikir?

TechRadar’ın Kıdemli Eğlence Editörü Samuel Roberts, “Apple TV Plus ile sürekli bir dizi yeni, yüksek profilli orijinaller, eğlence seçenekleri açısından oldukça ılık bir yıl boyunca aboneleri içerikle meşgul etti. Tom Hanks filmini edinmek gibi cesur hareketler Greyhound veya Martin Scorsese’nin bir sonraki filmi Killers of the Flower Moon, Apple’ın eğlence alanında ciddi bir rakip olduğunu gösteriyor. 

“Beklentim, Foundation’ın bu yılın başlarında Apple TV Plus’ta ortaya çıkması gibi, işlerde başka bir büyük diziye ilk kez göz atacak veya başka bir büyük satın almanın duyurusunu göreceksiniz. Bunun gibi bir şey, yanında bir sıçrama yapacak.” Apple One’ın ortaya çıkışı. 

İlgili Haber  Son Dakika: 2020 2021 İlkokul, ortaokul ve liselerde Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak ve kaçıncı sınıflar okula gidecek

“Apple TV Plus, muhtemelen The Mandalorian gibi şirketin dikkatini şirketin teknoloji ekosisteminin dışındakilerin dikkatini çekecek orijinal bir şovdan yoksun – hizmetin gerçekten çıkarması gereken şey bu.”

03:30 – Peki, Apple Watch 6’dan ne beklemeliyiz? En güvenilir söylentiler, şirketin akıllı saatinin tasarımını kapsamlı bir şekilde güncellemeyeceğini ve Apple Watch 6’ya benzer görünümlü bir cihaz göreceğimizi öne sürüyor.

Bunun yerine, iyileştirmelerin içsel olması muhtemeldir ve bazıları daha iyi uyku takibi ve yeni fitness özellikleri sağlamak için daha büyük bir pil alabileceğini öne sürer.

TechRadar’ın Fitness Editörü Catherine Ellis, “Apple Watch 6, gece boyunca kan oksijen satürasyonunuzda uyku apnesi gibi sorunları gösterebilecek değişiklikleri görmenize olanak tanıyan SpO2 izleme özelliğine sahip ilk kişi olabilir. “

“Bu, ucuz fitness izleyicilerinde bile yaygın olan bir özellik ve zaten kalp atış hızı izleme ve EKG’ye sahip bir cihaz için doğal bir eklenti gibi görünüyor.”

01:52 – Neredeyse unutuyorduk. Apple One’ın bugün daha sonra piyasaya çıkacağına dair söylentiler var. Bu , Apple Music , Apple Arcade , Apple TV Plus , Apple News Plus ve diğer yazılımları tek bir pakette ve dolayısıyla tek bir fiyata bir araya getirecek olan bir süredir söylentiler arasında olan bir abonelik hizmetidir .

 • Apple One hakkında bilmeniz gerekenler

01:45 – Peki bugün ne göreceğiz? Bu büyük soru ve şu anda biraz belirsiz ama sızıntılar genellikle aşağıya işaret ediyor. Listeden bir şeyin eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu muhtemelen bugün olmayacağı anlamına geliyor ve yakında yapılacak yeni bir güncellemede bunları sizinle konuşacağız.

 • Apple Watch 6 – Şirket, akıllı saat portföyünü daha da genişletmeye ve dünyanın en iyi akıllı saatlerinden birini geliştirmeye çalıştığı için, bugünkü etkinliğin en önemli özelliği olması bekleniyor.
 • Apple Watch SE – Bekle, bu nedir? Görünüşe göre Apple, Series 4’e benzer bir tasarıma sahip,ancak Apple Watch 6 ile birlikte piyasaya sürülecekdaha ucuz bir Apple Watch üzerinde çalışıyor.
 • iPad Air 4 – iPad Air tekrar geri döndü ve en son söylentiler, daha iPad Pro benzeri bir tasarım için ana düğmeyi bırakacağını öne sürüyor. Bu olacak mı? Öğrenmek için daha sonra ayarlamanız gerekecek.
 • Yeni iPad – Bu çok fazla söylenti değil, ancak bazı kaynaklar bugün karışımda güncellenmiş bir iPad modeli görebileceğimizi iddia ediyor. Öyleyse, bu daha uygun fiyatlı seçeneklere gelen yeni özellikler anlamına gelebilir.
 • Apple AirTags – Sonunda gerçekleşiyor olabilir – bu Döşeme benzeri konum izleyicileri, anahtarlarınız veya çantanız gibi şeylere göz kulak olmanıza yardımcı olmak için tasarlandı ve bazı söylentiler nihayet bugün piyasaya sürüldüğünü gösteriyor.
 • iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7 / macOS 10.16 – Çoğu zaman Apple, yaklaşan yazılımının tam sürüm tarihlerini duyurmak için Eylül başında iPhone etkinliğini kullanır. Bu yıl, bu güncellemelerin bugün ne zaman çıkacağını öğrenmeyi umuyoruz.
İlgili Haber  En iyi telefon ödülü sahibini buldu

01:35 – Apple etkinliği 2020 canlı blogumuza hoş geldiniz – burası, en son duyuruların yanı sıra etkinliğin kendisiyle ilgili yorumumuzu bulacağınız yerdir.

Açıkçası, yeni ürünler hakkında konuşmak için erken, bu yüzden gün içinde ortaya çıkan herhangi bir sızıntı veya haberin yanı sıra şimdiye kadar bildiğimiz bilgiler üzerinden sizinle konuşacağız.

Ama önce, bugünün temel ayrıntıları:

 • Time Flies etkinliği bugün – 15 Eylül
 • Saat 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 BST’de (16 Eylül 03:00 AEST) başlar
 • Gösteriyi izlemek ücretsiz

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!