Aston Martin, Dudak Uçuklatacak Fiyatlı Yarış Simulasyonu “ARM-C01”’i Duyurdu.

aston martin den tam 554 bin tllik yaris simulatoru 3

İngiliz otomotiv şirketi Aston Martin, bu sefer farklı bir alanda çalışacak. Bu sefer karşımıza oldukça yüksek fiyata sahip bir yarış simülatörü ile çıkacak. Fakat bu simülatör pek de uygun rakamlara sahip olmayacak.

aston-martin-den-tam-554-bin-tllik-yaris-simulatoru-7 Aston Martin, Dudak Uçuklatacak Fiyatlı Yarış Simulasyonu “ARM-C01”’i Duyurdu. Haberler Teknoloji

Curv Racing Simulators ile ortak üretilecek olan ARM-C01 ismine sahip olan bu simülatörden 150 adet  üretilecek ve fiyatı 74.000 $ yani 555.000 ₺olacak. Evet oldukça yüksek fiyata sahip. Fakat Aston Martin’in estetik yapısını tamamen yansıtıyor.

Simülatör, karbon fiber yapılı çerçeveye, Aston Martin yarış ızgarasına ve Aston Martin Valkyrie koltuğunu andıran oturma pozisyonuna sahip.

Screenshot_2 Aston Martin, Dudak Uçuklatacak Fiyatlı Yarış Simulasyonu “ARM-C01”’i Duyurdu. Haberler Teknoloji

Aston Martin Baş Kreatif Direktörü Marek Reichman, “Simülatör bir araç olmasa da yarış otomobillerimizden ilham alınarak dizayn edildiği için bu tasarım ekibimiz adına bir zorluktu. Yarış geçmişine sahi herhangi bir Aston Martin ile aynı dinamik çizgiyi ve oranı taşıması gerekiyordu. ARM-C01’i kendi başına heykelsi bir sanat eseri olarak hayal edebiliyorum.” şeklinde ifadelerde bulundu.

aston-martin-den-tam-554-bin-tllik-yaris-simulatoru-1 Aston Martin, Dudak Uçuklatacak Fiyatlı Yarış Simulasyonu “ARM-C01”’i Duyurdu. Haberler Teknoloji

Aston Martin, elektrikli aracı Rapid E hakkında da benzer şekilde sınırlı sayıda üretim yapılacak diye söylemişti fakat proje 2020 başlarında geri çekildi. ARM-C01’inde aynı şekilde olup olmayacağını ileride göreceğiz.

İlgili Haber  Instagram Ve Facebook çöktü mü, neden girilemiyor? İşte yetkililerden açıklama
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com Yöneticisi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!