Bahar Candan’ın ”Babam çok kızmaz umarım” notuyla paylaştığı son pozuna sosyal medyada yorum yağdı

Moda programlarıyla gündeme gelen ve cesur pozlarıyla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan’ın son paylaşımı yine gündem oldu. Bu kez kiraladığı lüks rezidansının merdivenlerinden poz veren Candan, paylaşımının altına “Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım.” notunu düştü.

Katıldığı yarışma programlarıyla tanınan ve magazin gündeminden uzun süredir düşmeyen Bahar Candan, yine dikkatleri üzerine çekecek bir paylaşımda bulundu.

YENİ EVİNDEN CESUR POZLAR

Sosyal medya fenomeni, lüks bir rezidansta kiraladığı evinin merdivenlerinde verdiği pozla gündem oldu. Sık sık yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Candan, bu son karesine ise, “Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım. Eminim şu anda bilgisayar başında geleceği yöneticek öğrencileri için İngilizce çok önemli bilgiler yazıyordur” notunu düştü.

PHOTOSHOP İDDİALARINI YALANLADI

Sosyal medya fenomen, fotoğrafa Photoshop uyguladığı iddialarına ise, “Photoshop olduğumu düşünenler için katıldığım showlarda bacaklarıma bakabilirsiniz. Celebrity dünyasında bestim bu konuda da” diyerek, cevap verdi.

bahar-candan-039-in-baba-korkusu-2-14156258_o Bahar Candan'ın ''Babam çok kızmaz umarım'' notuyla paylaştığı son pozuna sosyal medyada yorum yağdı Magazin

İlgili Haber  Sosyal Medya Sayesinde Zengin Olan 5 Kişinin Dudak Uçuklatan Kazançları
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Editör olarak önceliğim daima siz sevgili okurlarımızdır. 1-2 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacım siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberleri yayınlamak
EN-TR Çevirmen/Editör - BEYZA

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap