Bambaşka bir deneyim sunacak! PUBG 2 geliyor!

Bambaşka bir deneyim sunacak! PUBG 2 geliyor!

PUBG’nin geliştiricisi bir anda tüm dünyada Battle Royale oyun türünün popülerleşmesini sağlamıştı. Uzun zaman buglarına rağmen rağbet gören PUBG, artık akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. PC ve konsolların yanı sıra mobilde PUBG Mobile ile boy gösteren oyunun yenisinin geleceği ortaya çıktı. PUBG 2 olarak lanse edilmesi beklenen bu oyunun 2021 yılının sonlarına doğru duyurulacağı söyleniyor.

PUBG’nin geliştiricisi bir anda tüm dünyada Battle Royale oyun türünün popülerleşmesini sağlamıştı. Uzun zaman buglarına rağmen rağbet gören PUBG, artık akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. PC ve konsolların yanı sıra mobilde PUBG Mobile ile boy gösteren oyunun yenisinin geleceği ortaya çıktı. PUBG 2 olarak lanse edilmesi beklenen bu oyunun 2021 yılının sonlarına doğru duyurulacağı söyleniyor.

PUBG 2 yıl sonuna doğru duyurulabilir

Geliştirici ekibin ayrıca The Callisto Protocol adında yeni bir oyununun da olacağı iddia ediliyor. İddialara göre The Callisto Protocol isimli bu oyun PUBG evreninde geçecek. Aynı Titanfall evreninde geçen Apex Legends benzeri yeni bir oyun daha yakında görebiliriz.

Şimdilik geliştirici ekipten resmi bir duyurunun gelmediğini belirtelim. Muhtemelen 2021’in sonunda düzenlenecek olan The Game Awards 2021 etkinliğinde PUBG 2 veya The Callisto Protocol’un duyurusu yapılacak.

İlgili Haber  Apex Legends Steam’e Ne Zaman Geliyor?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!