Bu uygulama, iPhone’unuza renkli tarih ve saat widget’ları eklemenizi sağlıyor!

Apple, iOS 14’ün tanıtımıyla birlikte pek çok özellik eklemenin yanı sıra ilk kez iOS cihazların ana ekranına widget desteği de geldi. Artık bu özellik, kullanıcıların farklı şekil ve boyutlarda dinamik widget’lar ekleyerek ana ekranlarının görünümünü tamamen değiştirmelerine olanak tanır. Yakın zamanda bulduğum bir uygulamayı kullanarak, ana ekra

Apple, iOS 14’ün tanıtımıyla birlikte pek çok özellik eklemenin yanı sıra ilk kez iOS cihazların ana ekranına widget desteği de geldi. Artık bu özellik, kullanıcıların farklı şekil ve boyutlarda dinamik widget’lar ekleyerek ana ekranlarının görünümünü tamamen değiştirmelerine olanak tanır. Yakın zamanda bulduğum bir uygulamayı kullanarak, ana ekrana istediğiniz yaratıcı görünümü vermek için uygulamada bulunan önceden ayarlanmış widget’ları özelleştirebilirsiniz.

Apple’ın mobil işletim sisteminin piyasaya sürülmesinin ardından birçok geliştirici, uygulamalarını desteklemek için gadget’lar ekledi. Widget’ları destekleyen uygulamalara ek olarak, artık iOS cihazınıza özel widget’lar ekleyebilecek bazı uygulamalar var. “Renk widget’ları”, özel yazı tipleri ve renklerle pencere öğeleri oluşturabileceğiniz uygulamalardan biridir.

Kişiselleştirilmiş widget

Artık “Color Widgets”, App Store’da ücretsiz bir uygulamadır ve cihazda yalnızca 4,9 MB boş alan varsa indirilebilir. Uygulamayı kurduktan ve açtıktan sonra, cihazın tarihini, tarihini, saatini ve pil yüzdesini gösteren önceden ayarlanmış widget’lar için bir dizi tasarım bulacaksınız.

Color Widgets İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Bu listede, widget’ları ayarlamak veya düzenlemek için açılır bir kart açmak için tasarımlardan birine tıklayabilirsiniz. Bu kartta, özel ekrana girmek için “Widget’ı düzenle” düğmesini tıklayabilirsiniz.

Bu ekranda, widget’ın arka planını seçebilir, yazı tipinin rengini değiştirebilir, yazı tipi stilini değiştirebilir ve hatta kitaplıktan widget’ın arka planı olarak bir resim ekleyebilirsiniz.

color-widgets3 Bu uygulama, iPhone'unuza renkli tarih ve saat widget'ları eklemenizi sağlıyor! Haberler Mobil

Widget’ı özelleştirmeyi bitirdikten sonra, widget’ı pencere öğesi kitaplığına eklemek için “Widget’ı Ayarla” düğmesine tıklayın.

Kaydırmaya hazır özel widget’ı bulmak için iOS cihazınızda jog moduna girmeniz ve widget kitaplığına gitmeniz yeterli. Burada, widget’in boyutunu seçebilir ve ardından ana ekrana eklemek için “Widget ekle” düğmesini tıklayabilirsiniz.

Widget’ın vurgu rengini, yazı tipi stilini ve arka planını değiştirebilmenize rağmen, widget’ın gerçek düzenini değiştiremeyeceğinizi unutmayın.

Diğer bir şey de, tüm uygulama içi widget tasarımlarının ücretsiz kullanımının olmamasıdır. Bir kerelik 299 rupi (yaklaşık 4 ABD doları) tutarında bir ücret ödeyerek tüm ücretli widget tasarımlarının kilidini açtığınızda, bazı tasarımlar alabilirsiniz.

İlgili Haber  Fırat Yılmaz Çakıroğlu kimdir. Fırat Yılmaz Çakıroğlu nasıl öldü
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!