Çıplak fotoğrafları sızınca işinden oldu!

Çıplak fotoğrafları sızınca işinden oldu!

Amerikan Ulusal Futbol Ligi takımlarından birinde ponpon kız olarak çalışıyordu. Hayalindeki işi yaptığı düşünen genç kadın, bir hayranının çıplak fotoğraflarını sızdırmasının ardından hayatının şokunu yaşadı. Son dakika haberine göre, 28 yaşındaki genç kadın, uygunsuz fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından işinden oldu.

Amerikan Ulusal Futbol Ligi takımlarından birinde ponpon kız olarak çalışıyordu. Hayalindeki işi yaptığı düşünen genç kadın, bir hayranının çıplak fotoğraflarını sızdırmasının ardından hayatının şokunu yaşadı. Son dakika haberine göre, 28 yaşındaki genç kadın, uygunsuz fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından işinden oldu.

ABD’nin Teksas eyaletinde bağlı Austin’de yaşayan 28 yaşındaki Kristin Elise tam zamanlı bir model olarak çalışıyor ve cesur kıyafetlerle poz vermeye yabancı değil. Ancak Kristin, bir hayranın OnlyFans’tan özel görüntülerini çaldığını ve çıplak fotoğraflarını tüm dünyayla paylaştığını öğrenince paniğe kapıldı.

Daily Mail’in haberine göre Kristin, “Oyunun bir parçası olmayı ve sahadan keyif almayı çok semiştim” dedi. 28 yaşındaki ponpon kız, “En sevdiğim takımlardan biri için dans etmeyi ve tezahürat yapmayı, kendimi ifade etmeyi ve tüm organizasyonun bir parçası olmayı da çok sevmiştim.” ifadelerini kullandı..

Reddit’e çıplak fotoğrafları sızdırıldığı için sezon sonuna doğru kovulduğunu söyleyen Kristin Elise, “2016’da açıldığında OnlyFans’e çıplak fotoğraflarımı koymaya başladım. Amigoluğun yanı sıra bir yandan da modellik yapıyorum.” dedi.

6028de5c55428317000bd2b4 Çıplak fotoğrafları sızınca işinden oldu! Magazin

“Organizasyon bana amigo kız kadrosundan atıldığımı bildiren bir e-posta gönderdi. Amerikan Ulusal Futbol Ligi ne yazık ki bir bütün olarak çok muhafazakar ve amigo kızlarının modellik yapmasına izin vermiyorlar.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Sosyal medya fenomenine hapis şoku!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol