Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklaması: Üniversitelerin açılacağı tarihi duyurdu!

Birçok öğrenci üniversitelerin ne zaman açılacağını merak ediyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde “2020-2021 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni”nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada üniversitelerin açılış tarihiyle ilgili cümleler kullandı. Peki ama üniversiteler ne zaman açılacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün YÖK açılış töreninde yaptığı açıklamada üniversitelerde yüz yüze eğitim ile alakalı konuştu. Peki ama Üniversiteler ne zaman açılacak?

Üniversiteler ne zaman açılacak?
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada ”En kısa sürede üniversitelerde yüz yüze eğitimi başlatmayı hedefliyoruz. ” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan : “En kısa sürede yükseköğretimde de eğitimi başlatacağız. Uzaktan eğitim tecrübesi önemli ama örgün eğitimin yerini tutmayacağı açıktır.” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün üniversitelerin açılması konusunda yaptığı açıklamalarda, “Önümüzdeki 2-3 haftanın değerlendirmek için önemli olduğunu düşünüyorum. Bilim Kurulu’nun da görüşü bu yönde oldu.” ifadelerine yanıt vermişti.

Erdoğan’ın son dakika açıklamaları bu haberimizde yer alacaktır.

İlgili Haber  MEB'den flaş karar! 11 Ocak Pazartesi günü...
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!