Demi Lovato uyuşturucu satıcılarının cinsel saldırısına uğradı

Demi Lovato uyuşturucu satıcılarının cinsel saldırısına uğradı.
Demi Lovato’nun yakında YouTube’da yayınlanacak belgeselinden dikkat çekici ayrıntılar su yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şarkıcının aşırı doz uyuşturucu aldığı dönemi anlatan belgeselde, başına gelen cinsel saldırı hikayesine de yer veriliyor.

Demi Lovato’nun yakında YouTube’da yayınlanacak belgeselinden dikkat çekici ayrıntılar su yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şarkıcının aşırı doz uyuşturucu aldığı dönemi anlatan belgeselde, başına gelen cinsel saldırı hikayesine de yer veriliyor.

Ünlü şarkıcı Demi Lovato’nun Dancing With the Devil adlı belgeselinde anlattığı, bir dönem yaşadığı neredeyse ölümcül aşırı doz uyuşturucu kullanımıyla ilgili ayrıntılar su yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Şarkıcının, 23 Mart’tan itibaren YouTube’da yayınlanacak olan dört bölümlük Demi Lovato: Dancing With The Devil (Demi Lovato: Şeytanla Dans) belgeseli öncesi The New York Times gazetesinde bir inceleme yazısı yer aldı.

“SATICI CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU VE ÖLÜME TERK ETTİ”

TZz4DTPxO02JZ_0UOE1hbw Demi Lovato uyuşturucu satıcılarının cinsel saldırısına uğradı Magazin

Belgeselle ilgili, gazetede şunlar yazıldı:  “Doz aşımı, altı yıllık ayıklıktan ve bu süre zarfında menajerlerinin temiz kalmasına yardımcı olmak için aldığı önlemlere giderek daha fazla sarıldığını hissettiği dönemden sonra geldi. Doz aşımı, üç felç, kalp krizi ve organ yetmezliğine neden oldu. Kusmuğunda boğulmaktan dolayı zatürresi vardı, felç nedeniyle beyin hasarı yaşadı ve kalıcı görme sorunları var. Artık araba kullanamıyor ve kalıcı etkileri güneş lekelerine benzer olarak tanımlıyor. O gece eroini getiren uyuşturucu satıcısı ona cinsel saldırıda bulundu, sonra onu ölüme terk etti.”

2018 yılında aşırı doz uyuşturucu nedeniyle hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Demi Lovato, o dönem yaşadıklarını ilk kez yeni belgeselinde anlattı. Üç felç ve bir kalp krizi geçirdiğini söyleyen Lovato, hala beyninde kalan hasarla mücadele ettiğini belirtti. Bilinci kapalı bir şekilde Los Angeles’taki evinde bulunduktan sonra hastaneye kaldırıldığını ifade eden Lovato, doktorlarının ölüme çok yaklaştığını söylediğini aktardı.

dZVKS4ofMUWLr9gV1AFI1w-682x1024 Demi Lovato uyuşturucu satıcılarının cinsel saldırısına uğradı Magazin

“HALA BUNUN ETKİLERİYLE UĞRAŞIYORUM”

Aşırı doz uyuşturucu alması nedeniyle üç kez felç ve kalp krizi geçirdiğini belirten Lovato, “Beyin hasarı aldım ve bugün hala bunun etkileriyle uğraşıyorum” ifadesini kullandı.

İlgili Haber  Hande Erçel'in ıslak saçlı paylaşımı olay oldu!

Ünlü şarkıcı, daha önce de yeme bozukluğu ve uyuşturcu bağımlılığıyla mücadele etmek için uzun süre rehebilitasyon merkezinde kalmıştı. Lovato, rehebilitasyon dönemini de 2012 yılında yayınlanan ‘Stay Strong’ belgeselinde anlatmıştı.

Kaynak : https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/demi-lovato-uyusturucu-saticilarinincinsel-saldirisina-ugradi,E5qe9IqAd0GfzpXROqjSNw/iGeLgWWB00SKrGXcBxvN6Q
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!