Denizde bile maske taktı

Denizde bile maske taktı
Kamera karşısına geçtiği Love Island adlı TV şovuyla ünlenen Montana Brown, bir süredir Barbados’ta Bridgetown’da yeni yıl tatilinde.

Kamera karşısına geçtiği Love Island adlı TV şovuyla ünlenen Montana Brown, bir süredir Barbados’ta Bridgetown’da yeni yıl tatilinde.

Kamera karşısına geçtiği Love Island adlı TV şovuyla ünlenen Montana Brown, bir süredir Barbados’ta Bridgetown’da yeni yıl tatilinde. 25 yaşındaki Brown, önceki gün de arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tekne gezintisinde görüntülendi.Bir haftadan fazladır tatilde olan Montana Brown, önceki gün de arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tekne turunda görüntülendi. Balık avlamaya giden grup, teknede geçirdiği zamanlar dışında koronavirüs önlemi olarak maske takmayı da ihmal etmedi. 

denizde-bile-maskeli-13862096_osd Denizde bile maske taktı Magazin

Montana Brown, teknede geçirdiği günün ardından ötele dönerken hemen maskesini taktı. Denizin içinde yürüdüğü anlarda da mavi renkli maskesini çıkarmadı.Brown’ın İngiltere’deki seyahat yasaklarına rağmen böyle bir tatile çıkması sosyal medyada da tartışma konusu olmuştu. Genç yıldız da bu tartışma ve eleştiriler üzerine bir açıklama yaptı. Montana Brown, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, tatile seyahat yasaklarının başlamasından önce ailesiyle birlikte çıktığını anlattı. Söylendiği gibi Dubai’de olmadığını belirten Montana Brown, İngiltere’deki seyahat kısıtlamaları nedeniyle ülkeye dönmek yerine Barbados’ta kalma kararı aldıklarını da ekledi.

İlgili Haber  Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze....
Kaynak :
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!