Denizli’de bir okulun çöpünden Atatürk posteri ve İstiklal Marşı tablosu çıktı

Çöpten Çıkan Atatürk Posteri !

Denizli’de bir okulun çöp konteynerlarının içinden, Atatürk posteri ve İstiklal Marşı tablosu çıktı. Olayla ilgili soruşturma açıldı ve okul müdürünün görevden uzaklaştırıldığı açıklandı.

Denizli Demircioğlu İlkokulu’nun önündeki çöp konteynerinde, vatandaşlar tarafından Atatürk posteri ve İstiklal Marşı tablosu olduğu fark edildi. 155 e verilen ihbar üzerine polis ekipleri olayla ilgili soruşturma açtı.

denizli-de-bir-okulun-copunden-ataturk-posteri-ve-14094757_5634_osd Denizli'de bir okulun çöpünden Atatürk posteri ve İstiklal Marşı tablosu çıktı MEB Haberler

OKUL MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILDI.

Atatürk portresi ve İstiklal Marşı’nın tablosu, tekrar çöp konteyner dan alındı . Denizli Valiliği, olayla alakalı açıklama yaptı. Gerekenlerin yapıldığı hakkında olan açıklamada, “Okul müdürü R.Ö. görevden uzaklaştırılarak konunun aydınlığa kavuşturulması için geniş çaplı soruşturma başlatılmıştır” denildi.

Kaynak : DHA

İlgili Haber  Son Dakika: Bir çok öğretmen ve öğrenciyi ilgilendiriyor!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Editör olarak önceliğim daima siz sevgili okurlarımızdır. 1-2 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacım siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberleri yayınlamak
EN-TR Çevirmen/Editör - BEYZA

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol