Dogecoin Bismillah Dedirtti! Dogecoin alan yüzde 900 kar elde etti!

Dogecoin Bismillah Dedirtti! Dogecoin alan yüzde 900 kar elde etti!

Amerika borsası karışmaya devam ediyor. 70 dolarlık GameStop hissesinin bir anda 400 dolar bandını aşmasının ardından bugün de Bitcoin pazarı hedef alındı. Manipülasyonlar sonucu yaşanan bu kar artışlarından Dogecoin de nasibini aldı. Dogecoin bir anda yüzde 900 arttı.

Amerika borsası karışmaya devam ediyor. 70 dolarlık GameStop hissesinin bir anda 400 dolar bandını aşmasının ardından bugün de Bitcoin pazarı hedef alındı. Manipülasyonlar sonucu yaşanan bu kar artışlarından Dogecoin de nasibini aldı. Dogecoin bir anda yüzde 900 arttı.

Yapılan manipülasyonlar sonucunda Çarşamba günü 0.0075 dolar seviyelerinde işlem gören Dogecoin, Perşembe akşamı bir anda 0,0875 dolara kadar çıktı. Yüzde 900’lük değer artışı yaşayan Dogecoin yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Sosyal medyada bu olaydan sonra tepkiler çığ gibi gelmeye başladı. Elon Musk resmi Twitter hesabına Bitcoin yazarak sanal para birimlerine destek verdiğini açıkladı. Şu sıralar ABD borsası gerçekten yol geçen hanına dönmüş durumda. Diledikleri gibi hisseli manipüle edip karlarına kar katabiliyorlar.

Bu manipülasyonların araştırılacağı ortada. Bir hisse bir anda böylesine fırlayamaz. Hadi denetlenmesi mümkün olmayan ve belli bir paremetresi bulunmayan Bitcoin pazarında dalgalanalar olabilir. Ancak GameSpot olayı bambaşka bir durum.

Bu olaylardan sonra piyasaların Pazartesi günü nasıl bir tepki vereceği çok merak ediliyor.

İlgili Haber  MEB'den 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı açıklaması. SON DAKİKA
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!