eBay’de İnanılmaz Paralara Fortnite Yüklü iPhone’lar 3.000.00 Dolardan Satılmaya Başlandı

eBay’de İnanılmaz Paralara Fortnite Yüklü iPhone’lar Satılmaya Başlandı

Geçtiğimiz hafta Epic Games, popüler battle royale oyunu Fortnite’ın mobil sürümü için web sitesi üzerinden kredi kartı ile oyun içi alımlar yapabileceğini bir sistem başlatmıştı. Bunun üzerine önce Apple sonra da Google, söz konusu sistemin uygulama mağazasının politikalarına aykırı olduğunu öne sürerek oyunu uygulama mağazalarından kaldırmıştı.

Popüler Oyun Fortnite'ta Ödeme Krizi: Bitcoin (BTC) Gündeme Geldi ...

Android telefon kullanıcıları, Fortnite Mobile’ın APK dosyasını bizzat oyunun resmi web sitesinden indirerek Fortnite keyfini yaşamaya devam edebiliyorlar. Ancak iPhone kullanıcıları, eğer telefonlarında halihazırda Fortnite bulunmuyorsa oyunu yükleyip oynamaya devam edemiyorlar.

eBay’deki Fortnite yüklü iPhone ilanları

fortnite yüklü iphone

Dünyanın en popüler e-ticaret sitelerinden biri olan eBay’e girdiğimizde pek çok ‘Fortnite yüklü ikinci el iPhone’ ilanı ile karşılaşabiliyoruz. Üstelik gerçek değeri birkaç yüz dolar olan bu telefonlar, içinde Fortnite yüklü olduğunda bin doların üzerinde fiyat etiketiyle satışa sunuluyorlar.

10.000.00 Dolarlık Fortnite Yüklü Telefon

fortnite yüklü iphone x

eBay’daki ikinci el bir iPhone X ise adeta Fortnite tutkunlarının oyuna ne kadar maddi değer biçtiğini gösterecek. Yaklaşık üç yıllık bir akıllı telefon olan iPhone X, ikinci el olarak Fortnite Mobile yüklü şekilde tam 10 bin dolar yani (74 bin TL)’ye satışa sunuluyor.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!