Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak

Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak

Son dönemde eşi Kanye West’ten boşanacağına dair haberlerle gündemde olan ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian iyiden iyiye işkolik oldu. 40 yaşındaki yıldız, bir kez daha beyaz perdede boy gösterecek. Kardashian, sesiyle yer alacağı animasyon filmin adını açıkladı. Filmde harika zaman geçirdiğini söyleyen Kardashian, rolünü anlattığında çocuklarının inanamadığını söyledi.

2021 Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’ne uzaktan bağlantı yoluyla katılan 41 yaşındaki ünlü yıldız, yer alacağı filmin adının PAW Patrol: The Movie olduğunu söyledi ve filmden bir ön izleme sahnesi paylaştı.
Animasyon filmde seslendirme yapacak olan Kardashian’ın yanı sıra Tyler Perry, Yara Shahidi ve Marsai Martin de filme sesleriyle hayat verecek. “Bu filmde çalışırken harika bir zaman geçirdik” diyen Kardashian, “Filmde yer alacağımı söylediğimde çocuklarım zar zor inandı” ifadesini kullandı.

esiyle-bosanmanin-esigine-gelen-kim-kardashian-ne-719325_1644_8_b Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak Magazin

Keith Chapman tarafından yaratılan çocuk televizyon dizisi PAW Patrol’e dayanan, Cal Brunker tarafından yönetilen animasyon filmin 20 Ağustos 2021’de gösterime girmesi bekleniyor.

Kardashian daha önce Carmen Electra ile birlikte Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri adlı sinema filmlerinde; How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY gibi dizilerde rol almıştı.

İlgili Haber  Selen Görgüzel, takipçisinin yorumuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!