HelloTalk uygulaması; Dil değişimi sosyal ağı

Günümüzde pek çok sohbet uygulaması ve çeşitli özellikler vardır, ancak bu sohbetlerden zaman geçirmenin yanı sıra yeni bir şeyler öğrenmek istemez miydiniz? Neyse ki, bunun için bir uygulama var: Dil değişimi için tasarlanmış HelloTalk adlı bir ürün.

Hello Talk, bir dil değişimi sosyal ağı olarak, her dilden herkesin arkadaşken sohbet edip ana dilini öğrenebileceği bir platform sağlamıştır. Aslında, gizliliğinizi koruyan, güvenli ve kontrollü bir ortamda, hem eğlence hem de eğitimdir.

HelloTalk, iOS, Android ve web’de mevcuttur ve neyse ki tüm bilgileriniz ve sohbetleriniz bir hesap oluşturularak platformlar arasında senkronize edilir. Dolayısı ile, internete bağlı herhangi bir cihaz ile bu programın olumlu noktalarından biri olan işinizi gerçekleştirebilirsiniz.

unnamed-1 HelloTalk uygulaması; Dil değişimi sosyal ağı Haberler Teknoloji

HelloTalk’ta İngilizce, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve diğer 150 dil desteklenmektedir; bu, ana dilinizde sohbet edebileceğiniz ve diğer kişinin bir uygulama içi çevirmen aracılığıyla konuşmalarınızı kendi diline çevirebileceği anlamına gelir.

Elbette uygulamanın iletişim kanalları daha geniştir. Diğer kişiyle ısınır ısınmaz fotoğrafları, videoları ve bağlantıları paylaşabilir ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Bunu yaparak, hedef dilin doğru telaffuz ve konuşmaları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız ve bu size “hiçbir şeye” mal olmayacak.

HelloTalk’ın yaratıcıları, filtrelenmiş bir arama dili öğrenme ortağı bulmaya hazırlandı. Bu, hedef ülke, hedef dil veya yaş ve cinsiyete göre arama yapabileceğiniz anlamına gelir, ancak rastgele de arama yapabilirsiniz.

En son uygulama güncellemesinde, HelloTalk’ı bir dil değişim uygulamasından daha fazlası yapmak için daha fazla özellik eklenmiştir. Artık uygulamayı ziyaret ederek çevrimiçi dil kursları alabilir (çevrimiçi bir öğretmenle) ve mini oyunlara katılarak kelime bilginizi güçlendirebilirsiniz.

Bunların tümü ücretsizdir, ancak bir VIP hesabı satın alarak daha fazla özelliğe erişebilirsiniz. Örneğin, aynı anda 3’ten fazla dil öğrenebilir veya bir partner arayışında daha fazla hareket özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca uygulama ortamında reklam bulunmuyor.  Eğer farklı diller öğrenmeyi seviyorsanız ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız, bu uygulamanın deneyimini hiçbir şekilde kaçırmayın.

İlgili Haber  Starlink Uydudan İnternet Hizmetinin ilk hız testi sonuçları ortaya çıktı!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!