Hindistan’da Otopsi masasında bir ceset dirildi

zRQCS2Q2ZDRzG6JUnGPbJT 320 80

Ağır bir motosiklet kazasından sonra doktorlar tarafından ölüm belgesi verilen bir Hindistan vatandaşı, otopsi masasında ölüm sonrası testler sırasında aniden dirildi ve yaşam belirtileri gösterdi.

Bu kişi, Karnataka eyaleti ve Mahalingpur şehrinden 27 yaşında bir Hint vatandaşı. Doktorlar ilk muayeneden sonra öldüğünü duyurup, bir ölüm belgesi verdiler. Haber ajansları tarafından kimliği açıklanmayan bu adamın ailesi, olayla ilgili bilgi aldıktan sonra, cesedi özel hastane yakınındaki bir devlet hastanesine sevk ettiler.

Pazartesi günü doktorlar test yaptılar. Adamın yakınlarının gazetecilere ve yerel basına söylediklerine göre, bir patolog muayene sırasında aniden adamın vücudunun titrediğini fark etti.

AFP, bu haberi aktarırken bir hastane sağlık yetkilisinden alıntı yaparak hikayenin doğruluğunu teyit eden bir rapor hazırladı. Bu haber ajansına göre, genç adamı hemen başka bir hastaneye kaldırdılar ve şu an durumu iyi.

Bu sağlık yetkilisine göre, doktorlar kaza sonrası ilk muayenede yeterince özen göstermemiş ve görevlerinde ihmalkar davranmışlardır.

AFP, genç adamın ailesinin doktorların ihmali hakkında henüz resmi bir şikayette bulunmadığını söyledi.

İlgili Haber  Haftanın Özeti! l Video
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!