İğrenç itiraf! Programda gizlice birlikte olan kadın yarışmacılar, üçlü ilişki için de plan yapmış

Birleşik Krallık’ta yayınlanan televizyon programına yarışmacı olarak katılan İngiliz televizyon yıldızı Charlotte Crosby’e, katıldığı bir programda kendisine diğer yarışmacı Chloe Ferry ile ilişkisi olup olmadığı soruldu. Bunun üzerine Charlotte, programda Chloe ile üç gün boyunca gizli bir şekilde ilişkiye girdiklerini, hatta aralarına başka bir yarışmacıyı almayı bile düşündüklerini söyledi.

Üç gün boyunca, birbirlerine karşı duyguları o kadar güçlü bir hale geldi ki Charlotte, ilişki yaşadığı Chloe’nin başka kadınlar ile konuşmasını bile kıskandığını söyledi. Çiftin ilişkisi programda battaniye altında gizli yaşanan bir ilişki olarak kalmadı.

programda-gizlice-iliskiye-giren-kadin-719654_459_2_b İğrenç itiraf! Programda gizlice birlikte olan kadın yarışmacılar, üçlü ilişki için de plan yapmış Haberler

İkili, Ibiza’ya grup halinde tatile gitti. Charlotte, Ibiza’da da ilişkiye girdiklerini söyledi. İğrençlik bununla da sınırlı kalmadı. Charlotte, erkek arkadaşının lezbiyen ilişki yaşadığı dedikodularını duyunca kendisi ile konuştuğunu, erkek arkadaşına Chloe ile iyi arkadaş olduklarını arada ilişkiye girdiklerini söyledi.

programda-gizlice-iliskiye-giren-kadin-719654_368_5_b İğrenç itiraf! Programda gizlice birlikte olan kadın yarışmacılar, üçlü ilişki için de plan yapmış Haberler

Charlotte’ın erkek arkadaşı ise bu durum karşısında kendisine tercihlerine saygı duyduğunu söyledi. Yarışmacı, son olarak erkek arkadaşı ile güzel ilişkisi olduğu söyledi.

İlgili Haber  Dünya Kadınlar Günü; kutlamalar ve Protestolar
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap