İSTEDİKLERİMİZİ NASIL ELDE EDERİZ?

inbound2470482014518705487

Hepimizin aklında deli gibi olmasını istediğimiz düşünceler vardır. Kimisi para, kimisi başarı, kimisi mutluluk, kimisi de aşk ister hayattan. İsteriz sürekli istemesine de, bunların bir türlü gerçekleşmediğini ve bize ulaşmadığını görürüz. Düşünce dünyamız nelerle meşgul, acaba biz mi beceremiyoruz bir şeyleri istemesini ?HAYATTAN NASIL İSTEMELİ?


Bir şeyleri isterken sakinliğe ve durgunluğa ihtiyacımız vardır. Durgun bir suya taş attığınızda suda dalgalar oluşmaya başlar ve git gide genişleyen halkalar oluştururlar. Ama dalgalı ve bulanık suya attığınız taşın pek de bir önemi yoktur. Bir şey isterken de aklımızdaki düşüncelerden kurtulmalı ve dingin olmalıyız ki istediklerimiz bize gelebilsin. Yani bir nevi zihnimizde oluşturmamız gereken boşluklar yaratmalıyız. Çünkü boşluk yoksa varlık da yoktur. Mesela şu anda içinde bulunduğunuz odada boşluk olmasaydı siz orda var olamazdınız. Düşünce dünyamızda da kendimize boşluklar oluşturmamız ve isteyeceğimiz şeyi o anda istememiz lazım ki artık o da var olabilsin. Durum tam olarak bundan ibaret aslında. Bir şeyleri istemenin de zamanı vardır.

İSTEDİKTEN SONRA NE YAPMALI ?

Düşüncelerimizden kurtulup sadece nefes alış verişimize odaklandık ve boşluğu oluşturduk. Artık istediğimiz şeyi düşünebilir ve onu çağırabiliriz. Peki istedik ve taşımızı durgun suya attık, sonra ne yapmalıyız? Sonrasında sadece olmasını beklemeli ve o düşünceyi artık rahat bırakmalıyız. Boşluktayken bıraktığınız bu düşünceniz artık sudaki dalgalar gibi evrene yayılmaya ve kendine bir yer bulmaya başlamıştır bile. Ve isterken de en önemli olan nokta, istediğiniz şey olmuş gibi farz etmektir. Çünkü ancak bu şekilde bu duyguyu rahat bırakabilmek mümkündür.

inbound8152159831955657781-1024x576 İSTEDİKLERİMİZİ NASIL ELDE EDERİZ? Haberler Kişisel Gelişim

HAYAT NASIL YAPARSAK BİZE DAHA ÇOK VERİR?

Hayat dediğimiz şey aslında düşünce dünyamızın içindekilerden ibarettir. Aklımızda ne varsa biz de onları yaşarız. O yüzden önce düşünce dünyamıza odaklanmalı ve neyle meşgul olduğunu görmeye çalışmalıyız. Sahip olduğumuz şeyleri görüp bunların hala bizde var olmasına teşekkür etmeli, bunların farkında olarak düşünce dünyamızda onlara yer vermeliyiz. Bunu yaptığınızda siz istedikçe var olan şey artmaya ve bereketlenmeye başlar. Bunu denemek size kalmış, sağlığınıza, gözünüzün gördüğüne, var olan huzurunuza ya da yürüyor olmanıza şükrettiğinizde sadece olanları gözlemleyin. Bu durum evrene yaydığımız pozitif dalgaların aynı büyüklükte size geri dönmesi anlamına geliyor. Ve sadece kendimiz için değil aynı zamanda etrafımızdaki tüm insanlar için de geçerli bir olgudur. Arkadaşınızın ya da komşunuzun başına gelmesini dilediğiniz şey bir gün mutlaka sizin başınıza gelecektir. İşte bu yüzden düşüncelerimiz hayatımızın ta kendisir diyebiliriz.

İlgili Haber  İspanya Kral Kupası Real Sociedad'ın

Konuyla ilgili daha spesifik açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz. https://youtu.be/sjh1DfQ187g

 İSTEDİKLERİMİZİ NASIL ELDE EDERİZ? Haberler Kişisel Gelişim

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!