Jennifer Lopez “Hayatımın İlk Büyük Kalp Kırıklığı” Dediği Ben Affleck İle Görüntülendi

jennıfer lopez

Jennifer Lopez’in unutamadığı aşkı Ben Affleck ile yeniden görüştüğü görüntülendi. Jennifer Lopez’ in Kaliforniya’da ki evinin çıkışında görüntülendiler.

buyuk-ask-kullerinden-yine-mi-alevleniyor-jennifer-lopez-eski-nisanlisi-ben-affleck-ile-goruntulendi-irIq21xk Jennifer Lopez "Hayatımın İlk Büyük Kalp Kırıklığı" Dediği Ben Affleck İle Görüntülendi Magazin

Büyük Aşk Küllerinden Yeniden Mi Doğuyor?

Güvenlik görevlileri Ben Affleck’i gizlice içeri alıp birkaç saat sonra dışarı çıkardı. Son dönemde sık sık yıldızın evinde bir araya geldikleri iddiası da böylece doğrulanmış oldu. Yakın kaynaklara göre şu an için sadece arkadaşça görüşüyorlar, ancak bu kadar sık görüşmenin altında romantik bir taraf da olabilir.

image-1024x682 Jennifer Lopez "Hayatımın İlk Büyük Kalp Kırıklığı" Dediği Ben Affleck İle Görüntülendi Magazin

Jennifer Lopez, düğününü bile planladığı uzun ilişkisini yakın zamanda bitirmişti. Ünlü sporcu Alex Rodriguez ile nişanlı olan yıldız isim, aldatılma iddialarının ortaya çıkmasının ardından ilişkisini sürdürmedi. Ayrılığın ardından ünlü şarkıcının eski sevgilisi Ben Affleck ile yeniden görüşmeye başladığı iddia ediliyordu. İlişkileri güzel giderken Ben Affleck ile ilgili iddialar ortaya çıktı ve bu aşk öyküsü bitti. Bu süreçte hayatlarına çok insan girdi. Ancak Jennifer Lopez’in unutamadığı aşkı Ben Affleck ile yeniden görüştüğü dün ispatlandı.

İlgili Haber  Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba,
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisiyim. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak isterim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol