Kılıçdaroğlu ile de yayın yapan Twitch yayıncısı Jahrein ifadeye çağrıldığını duyurdu

Yaptığı paylaşımla karakola ifadeye çağrıldığını duyuran Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, “Beni asla korkutamazsınız” diyerek hakkındaki dosyaları hatırlattı.

“Jahrein” ismiyle tanınan Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç ifadeye çağrıldı. İfadeye çağrılma nedenini henüz bilmediğini söyleyen Sonuç, pazar günü CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Twitch üzerinden yayın yapmıştı.
Sonuç şu ifadeleri kullandı:
“Eveeeeet. Karakoldan aradılar. Yine ifadeye çağırıldım. Bu sefer hangi şube acaba. Bende tüm şubedeki memur abilerimin numarası kayıtlıydı. Bu yeni bi numara. Hadi bakalım öğreniriz gidince. ‘Senle kim uğraşır dombik’ diyen bi tayfa vardı. Arkadaşlar pek dillendirmiyorum ama benim Meydan Larousse gibi dosyam var. İçinde bu olaylarla alakası olmayan eşimin tweet’lerini bile dosyalamışlar. Kendinizi çok da şey zannetmeyin yani. Sizi okudukça gülüyorum steril kankalarım.

Üstüne şunu da ekleyeyim. Sosyal medyada şeref, onur, haysiyet, aile, inanç dahil her şeyime küfür eden 16 kişiden şikayetçi oldum. Gidip her birine tek tek ifade verdim hala bekliyorum. Bunların üstüne 200 şikâyet daha eklenecek. Beni hemen arıyorlar ama. Çok ilginç yahu. Beni asla korkutamazsınız. Burada yazılı not olsun diye atıyorum bu tweet’i. Siz de asla konuşmaktan korkmayın. Ben bu hayatı yeterince yaşadım. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Mentalim hiç bu kadar sağlam olmamıştı. Yine not kalsın: asla kendime zarar vermem, asla intihar etmem.”

image-4 Kılıçdaroğlu ile de yayın yapan Twitch yayıncısı Jahrein ifadeye çağrıldığını duyurdu Haberler Magazin

Haberin Tamamı İçin Tıklayınız

İlgili Haber  Hande Erçel araba pozlarını paylaştı, beğeni butonu çöktü
Kaynak : https://tele1.com.tr/kilicdaroglu-ile-de-yayin-yapan-twitch-yayincisi-jahrein-ifadeye-cagrildigini-duyurdu-398830/
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Editör olarak önceliğim daima siz sevgili okurlarımızdır. 1-2 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacım siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberleri yayınlamak
EN-TR Çevirmen/Editör - BEYZA

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap