Lenovo, Yeni Dizüstü Bilgisayarını Piyasaya Sürecek!

Lenovo bugün birkaç yeni bilgisayar duyurdu, ancak ThinkBook 15 Gen 2 iyi performans gösterdi. Yeni dizüstü bilgisayar, serideki en güçlü dizüstü bilgisayar değil, ancak yerleşik TWS kulaklıkları diğer dizüstü bilgisayarlar arasında öne çıkıyor.

Lenovo bugün birkaç yeni bilgisayar duyurdu, ancak ThinkBook 15 Gen 2 iyi performans gösterdi. Yeni dizüstü bilgisayar, serideki en güçlü dizüstü bilgisayar değil, ancak yerleşik TWS kulaklıkları diğer dizüstü bilgisayarlar arasında öne çıkıyor.

Lenovo ThinkBook 15 Gen 2, dokunmatik ekran seçeneğiyle 15 inç FHD ekrana sahiptir. Ekranın 180 ° lik menteşesi var ki bu da dokunmatik ekran versiyonunu seçenler için bir artı olmalı.

Intel’in 11. nesil işlemcileriyle veya AMD’nin Ryzen 4000 U serisiyle donatılmış bu dizüstü bilgisayarın iki ana sürümü var. Farklı RAM ve depolama yapılandırmaları vardır (SSD, çift SSD veya SSD + HDD). Dizüstü bilgisayar, atanmış sayısal tuş takımına sahip tam boyutlu bir klavyeye sahiptir. Ayrıca bir parmak izi tarayıcısı, kart okuyucu, USB 3.0 bağlantı noktası, HDMI çıkış bağlantı noktası ve DisplayPort özellikli USB-C bağlantı noktasına sahiptir ve Güç Dağıtımı’nı destekler.

ThinkBook 15 Gen 2, AMD sürümü için 549 $ ve Intel sürümü için 569 $ ‘dan başlıyor. AMD sürümü, belirli Intel varyantlarıyla sınırlı olduğu için kulak tıkaçlarıyla birlikte gelmez. Bilgisayar önümüzdeki ay satışa çıkacak, ancak kulak tıkacı olan bir sürüm istiyorsanız, Kasım ayına kadar beklemelisiniz. Ancak Ülkemizde’ki fiyat durumu henüz açıklanamdı!

İlgili Haber  Yazılım Nedir? Yazılımcı Nasıl Olunur?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!