Lütfü Savaş: Boupendza için herkes 10 verirken, Fenerbahçe 12 verirse mutlu oluruz

c77cf49207764920b998f45ae99ed6a9

Hatayspor onursal başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Süper Lig’de 25 maçta 18 gol kaydeden Aaron Boupendza’nın Fenerbahçe’ye transfer olması durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Savaş, “Fenerbahçe kongre üyesiyim. Boupendza konusunda Fenerbahçe’den destek bekliyorum. Herkes 10 verirken, Fenerbahçe 12 verirse mutlu oluruz.” ifadelerini kullandı.

“Fenerbahçe kongre üyesiyim. Boupendza konusunda Fenerbahçe’den destek bekliyorum”

Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Hatayspor onursal başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Fenerbahçe ile Hatayspor arasında Boupendza ile ilgili bir anlaşma yok. Temenniler var. İki tarafı da tatmin edecek bir ortam olursa anlaşma olabilir. Anlaşma konusu konuşulmadı. Sadece temenniler oldu. Bonservis ya da transfer şartları konuşulmadı. Fenerbahçe kongre üyesiyim. Boupendza konusunda Fenerbahçe’den destek bekliyorum. Herkes 10 verirken, Fenerbahçe 12 verirse mutlu oluruz. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bizim Fenerbahçe sevgimizi Hatayspor’un menfaatine kullanacaktır. Bonkör olacaktır.” ifadelerini kullandı.

“Bu nedenle Fenerbahçe’yi tercih ettik”

Öte yandan 2016 yılı sonlarında inşaatına başlanan ve geçen ay yapımı tamamlanan Yeni Hatay Stadı ile alakalı ise Başkan Lütfü Savaş şu ifadeleri kullandı:

“Stat 26 ya da 27 Mart’ta açılacak. Fenerbahçe ile iyi ilişkilerimiz var. Hatay’a geldiklerinde konuşmuştuk. Açılışa geleceklerini söylediler. Bu nedenle Fenerbahçe’yi tercih ettik. Sonra da yeni stada Galatasaray gelecek. İki derbi gibi maçla stadı açıyoruz. “

İlgili Haber  Yusuf Yazıcı: Bir hayalimiz var, olunca görürsünüz
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!