Mail Okuyarak Para Kazanmak İstermisin?

Hepimiz internetin ne olduğunu ve bize sunduğu ek iş fırsatlarını çok iyi biliyoruz. E-posta pazarlamasının sanal ortamdaki rolü çük büyüktür. Günümüzde e-postalarla çevrelendiğimizi söylemek yanlış olmaz. Normalde işlerimizin bir gereği olarak günde birçok e-mail hizmetini kullanırız. ( Gmail, Yahoo, Hotmail vb. gibi ) peki ya hiç internet aracılığıyla e-posta okuyarak para kazanmayı düşündünüz mü? Belli ki cevabınız hayır olacak. O zaman size e-posta okuyarak nasıl para kazanabileceğinizin yollarını anlatalım.

Size ayrıcalıklı fırsatlar sunarak fazladan para kazandıracak bir sürü internet sitesi vardır. Ancak dolandırıcı internet sitelerinden uzak durmanız gerektiğini unutmayın. Sizi tuzağa düşürürler. Bu nedenle sizlere güvenilir ve olumlu sonuçlar verebilecek 5 internet sitesinden bahsedeceğiz. Bu siteler e-postalar, anketler için size para verirler ve ayrıca inanılmaz teklifler sunarlar. Boş zamanlarınızı ek iş yaparak  değerlendirmek istiyorsanız bu tam da aradığınız iş olabilir. Para kazandıran siteler şöyle:

Matrixmails.com

Matrixmails.com 2002 yılından beri insanlara e-posta okuyarak para kazandıran başarılı bir internet sitesidir. Spam riski olmayan Google sayfa değeri 4 olan bedava bir platformdur. Bütün e-postalar sunucular aracılığıyla kayıtlı adreslere gönderilir. Aynı zamanda hem teşvik edici hem de teşvik edici olmayan reklam çözümlerini uygun fiyatlarla sunarlar.

Matrixmails size nasıl ödeme yapar?

Ödeme almak için e-postaları okumak zorundasınız.

Ayrıca internet sitelerini tıklayarak ve ziyaret ederek ödeme alabilirsiniz.

Ödeme almak için oyunlar oynayabilir ve makaleler yazabilirsiniz.

İnternette gezinerek ve diğer insanlara bu internet sitesinden bahsederek para kazanabilirsiniz.

Matrixmails.com kişisel kazancın yanında hayat boyu sürecek bonuslar verir. Ödemeler AlertPay aracılığıyla anında yapılır ve ödeme limiti 2 dolardır. 25-50 dolar arası saat ücretini kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Paisalive.com

Herhangi bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız Paisalive.com e-postalar okuyarak size para kazandırabilecek en iyi platformdur. Google sayfa değeri 4 olan Paisalive.com sitesine üye olduğunuzda günlük olarak sizin kullanıcı hesabınıza ücretli mailler gelecektir. Bu mailleri belirtilen talimatlar çerçevesinde okuduğunuz zaman sistem otomatik olarak hesabınıza paranızı yatırır..

İlgili Haber  Google Haritalar orman yangınlarını da mı gösterecek!

Paisalive gelen kutunuza gelen e-postaları okuyarak 0.25 Rs ve 5.00 Rs arası kazanırsınız.

Paisalive.com üyelerine ödemeleri 15 günde bir yapar ve ödemeleri çekler aracılığıyla yapar.

Cash4offers.com

Cash4offers.com bilgisayardan çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer internet sitesidir. Online faaliyetlerinize bağlı olarak sizi çeşitli yollarla ödüllendirir. İnternet sitesinin sürdürülebilirliğinin göstergesi olan Google sayfa değeri üçtür.

Altın üye olduğunuz takdirde en az 72 saat içerisinde ödemelerinizi alırsınız. Yapmanız gereken tek şey e-postaları okumak, anketlere katılmak, teklifleri tamamlamak ve denemek, online oyunlar oynamak, siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmektir. Bütün bunlar sonucunda ödemeler alırsınız. İnternet sitesine katıldığınız için 5 dolar alırsınız. Düşük ödemeler alsanız bile ödemeleriniz hızlı yapılır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol