Markette mide bulandıran anlar! Alışveriş yapan kadının etek altı görüntülerini çekti

İzmir’in Buca ilçesindeki süpermarkette alışveriş yapan S.A. adlı kadının gizlice fotoğraflarını çeken şüpheli, iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Polis eşkalini belirlediği şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Buca ilçesine bağlı İşçievleri Mahallesi’ndeki süpermarkette alışveriş yapan S.A.’nın yanına, bir erkek yaklaştı. Cep telefonunu çıkaran kişi, S.A.’nın alışveriş yaptığı reyona gelip, sırtı dönükken gizlice fotoğraflarını çekti.

DİĞER MÜŞTERİLER FARK ETTİ

Şüpheli daha sonra marketten çıktı. Durumu fark edenlerin uyarısı ile olanları öğrenen S.A., polise gidip şikayetçi oldu. Olay anı, iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerine de saniye saniye yansıdı.

HER YERDE ARANIYOR

Görüntülerde, şüphelinin cebindeki telefonu çıkarıp, sırtı dönük şekilde alışveriş yapan S.A.’ya döndürdüğü ve uzun süre bu şekilde kalması yer alıyor. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, eşkali belirlenen şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

markette-alisveris-yapan-kadinin-gizli-14158094_1575_o Markette mide bulandıran anlar! Alışveriş yapan kadının etek altı görüntülerini çekti Haberler

İlgili Haber  Twitter'da iPhone 12 Pro’nun Kasasının Yer Aldığı Bir Video Paylaşıldı
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap