Microsoft Edge yenilendi

0308C4E6 C50A 4844 AB1A 91020C57FDC6

Microsoft’un tarayıcısı Edge yeni yıla yeni bir sürümle giriyor. Yenilenen tarayıcıyı hemen indirip deneyebilirsiniz.

İnternet tarayıcıları alanında önemli seçeneklerden biri olan ve daha önce ismi Microsoft Internet Explorer iken Edge olarak değiştirilen tarayıcı 2020 yılı itibariyle yenilendi. Yeni Microsoft Edge ismiyle tanıtılan tarayıcı bir dizi yenilik ve güncelleme içeriyor.

Microsoft Edge yenilendi.

Yenilenen ve güncellenen tarayıcı artık daha kabiliyetli. Yeni Microsoft Edge özellikle Windows 10 için optimize edildi. Edge tüm cihazlarda otomatik olarak senkronize oluyor ve şifre, ayar ve favoriler tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Akıllı özelliklerle de güncellenen yeni Edge, daha akıllı fonksiyonlarla donatıldı. Örneğin tasarım olarak kişiselleştirilebilen tarayıcı, internetteki içerikleri Office 365 uygulamalarına aktarmayı sağlayan Collections özelliğine de kavuştu.

Gizlilik konusunda bazı güncellemeler de alan yeni Microsoft Edge, bu konudaki tüm kontrolü kullanıcıya veriyor. Sadece Windows 10 değil aynı zamanda MacOS, iOS ve Android sürümü de bulunan tarayıcı farklı cihazlarda aynı deneyimi yaşatmayı da hedefliyor. Eklenti desteği de alan yeni Microsoft Edge, modern tarayıcılar tarafından sunulan bu özellikle konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Yeni Microsoft Edge‘i şirketin internet sitesi üzerinden indirip deneyebilirsiniz.

İlgili Haber  AnTuTu Kasım listesi Açıklandı! O Lider Marka Kim?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!