Migros Espor Turnavası’nda İkinci Sezon Bugün Başlıyor

Migros Espor Turnavası’nda İkinci Sezon Bugün Başlıyor.
Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden Migros, 15 bin oyunseverin katılımıyla gerçekleştirdiği ve aylık 1.5 milyon görüntülenmeye ulaşan Migros Espor Turnavası’nda ikinci sezonu 27 Kasım (bugün) itibarıyla resmen başlatacak.

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden Migros, 15 bin oyunseverin katılımıyla gerçekleştirdiği ve aylık 1.5 milyon görüntülenmeye ulaşan Migros Espor Turnavası’nda ikinci sezonu 27 Kasım (bugün) itibarıyla resmen başlatacak.

6 hafta süren ilk sezonda haftanın birincileri, 5 bin Money ödülü kazanırken; dört farklı dalda toplamda 25 bin TL değerinde Money ödülü sahiplerini buldu. 5 hafta sürecek ikinci sezonda da ödüller katlanarak artacak.

Türkiye’de en popüler espor oyunları arasında yer alan ZulaPUBG Mobile ve FIFA21’de hünerlerini göstererek büyük ödülü kazanmak için mücadele verecekler.

Migros Espor Turnavası’nda finaller ise 25-27 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek ve Root, Tymaron ve Tonbalıklı’nın sunumlarıyla canlı olarak yayınlanacak. Turnuvadaki toplam ödül havuzu ise 55 bin TL değerinde Money olacak. Espor Kulüpler Birliği desteğiyle gerçekleştirilecek olan Migros Espor Turnavası hakkında daha fazla bilgi almak için espor.migros.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KDA Gamer klanımıza ve ekibimize alımlar başlamıştır detaylar için ınstagram’dan DM atmanız yeterlidir.

İlgili Haber  PUBG Mobile Türkiye'den, 400.000 TL ödüllü turnuvasını duyurusu!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!