Mucize Doktor’un Açelyası isyan etti! “Bedenimi istediğim gibi kullanırım” deyip yatak pozunu paylaştı

Mucize Doktor’un Açelyası isyan etti! “Bedenimi istediğim gibi kullanırım” deyip yatak pozunu paylaştı.

Fox TV de yayınlanan fenomen dizi Mucize Doktorun Açelyası Hayal Köseoğlu, paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurdu. Cesur pozlarıyla ilgili atılan manşetlere tepki gösteren güzel oyuncu “Herkes bedenimi istediği gibi kullanırken, benim kullanmamın yasak olması” diyerek yatakta iç çamaşırlı pozunu paylaştı.

Fox TV de yayınlanan fenomen dizi Mucize Doktorun Açelyası Hayal Köseoğlu, paylaşımıyla sosyal medyaya damga vurdu. Cesur pozlarıyla ilgili atılan manşetlere tepki gösteren güzel oyuncu “Herkes bedenimi istediği gibi kullanırken, benim kullanmamın yasak olması” diyerek yatakta iç çamaşırlı pozunu paylaştı.

Çocuk yaşta oyunculuğa adım atan başarılı oyuncu Hayal Köseoğlu, güzelliği ile de dikkat çekiyor.
Mucize Doktor dizisinden canlandırdığı Açelya karakteriyle adından söz ettiren Köseoğlu, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla da ön plana çıkıyor.

Son dönemde attığı her adım, paylaştığı her fotoğraf magazin manşetlerini süsleyen güzel oyuncu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde hakkında çıkan haberlere, yatakta verdiği iç çamaşırlı pozuyla tepki gösterdi.,

Paylaşımının altına uzunca bir not yazan güzel oyuncu şu ifadelerde bulundu: “Geçen sene yaşadıklarımdan biraz bahsetmek istiyorum. Geçen sene neredeyse her sabah uyandığımda “Hayal Köseoğlu yürekleri hoplattı!” başlığı altında 15 yaşından beri ettiğim dansın, fotoğraf çekimlerinde verdiğim pozların, arkadaşlarımla, ailemle sahilde çektirdiğim bikinili fotoğrafların, kısacası bedenimin seksüalize edilmesini, imajımın erotize edilmesini izledim.”

“Bundan rahatsızlık falan da duymadım. Benim görünüşümün, enerjimin, kişiliğimin ve dişiliğimin bu imajı çağrıştırabildiğinin genç kızlığımdan beri farkındayım. Ayrıca içinde bulunduğum sektörün neyi nasıl kullanabileceğini bilecek kadar da uzun süredir sektördeyim.”

mucize-doktor-un-acelyasi-isyan-etti-bedenimi-719284_7366_2_b Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı Magazin

“Bir fotoğrafın ne etki yaratacağını da koyarken bilecek, hesap edebilecek ve lehime çevirebilecek kadar da kafam çalışıyor. Bedenimdeki avantajların ve dezavantajların magazin tarafından nasıl kullanılabileceğini de çok iyi biliyorum.”

“Mesela bu sene pandemideki aldığım kilolarla sahilde çekilen fotoğraflar da çok travmatik olmasına rağmen o yüzden bana o kadar dokunmadı. Çocukluğumdan beri yerli/yabancı magazinde kadınların bedenlerinin eğlence malzemesi olarak kullanılmasına binlerce kez şahit oldum.”

“Ya seksüalize edilir ya da seks çağrıştıramayacak kadar kusurlu olduğu için alaşağı edilir. Bunu anlayabiliyorum. Başrolünde oynadığım film yurtdışından ödülle döndüğü gün sabah kalkıp gördüğüm haberin “Dekolteli fotoğraflarıyla yürek hoplattı” olması da problem değil.”

İlgili Haber  Salma Hayek bikinili fotoğraflarıyla dikkat çekti


“Veya geçen sene 4 filmde, 1 reyting rekortmeni dizide, 1 oyunda oynayıp, 2 milyon dinlenen bir şarkı çıkarmama rağmen, bir yan karakter olarak Twitter’da tt olmama rağmen bana her röportajda sorulan ilk sorunun direk dansı olmasını da anlayabiliyorum.”

mucize-doktor-un-acelyasi-isyan-etti-bedenimi-719284_3883_4_b Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı Magazin

“Ama en anlayamadığım şey, herkes bedenimi istediği gibi kullanırken benim kullanmamın yasak olması. Tepedeki biri karar verdiği anda benim bedenime istediği manşeti atabilir, gizlice fotoğraflarımı çekip üzerimden istediği haberciliği yapar ama ben istediğim fotoğrafı koyamam öyle mi? İşte buna yokum sevgili dünya. Korkmayın ısırmaz.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!