Müge Anlı’da eşini öldürdüğünü kabul eden kadın: “Bana ve çocuklara işkence yapıyordu!”

Müge Anlı’da eşini öldürdüğünü kabul eden kadın: “Bana ve çocuklara işkence yapıyordu!”

Müge Anlı’nın programında eşi Ali Toprak’ı öldürdüğünü kabul eden Alime Toprak, “Raporu ile tehdit ediyordu. Bana ve çocuklara işkence yapıyordu. Dayanamadım. Ben yapmasam o beni öldürecekti” dedi.

BIÇAKLA ÜZERİME YÜRÜDÜ

Müge Anlı’nın programının bugünkü canlı yayında Alime Toprak, Ali Toprak’ı öldürdüğünü kabul etti. “Bana ve çocuklara işkence yapıyordu” diyen Alime Toprak, “Çocuklarıma ve bana yaptıklarına dayanamadım. Çocuklarıma da zarar vermek istiyordu. Onları korumak için öldürdüm. Ben yapmasam o beni öldürecekti. Üzerime bıçakla yürüdü, ben ölseydim çocuklarıma kim bakacaktı. Ben canımı korudum orada sadece” dedi. 

İŞKENCE EDİYOR, ‘SİZİ ÖLDÜRECEĞİM’ DİYORDU

Ali Toprak’ın psikolojik durumuna dair aldığı raporlarla kendisini ve çocuklarını tehdit ettiğini, sürekli şiddet uyguladığını belirten “Benim raporum var, hiç kimse bana bir şey yapamaz’ diyordu. Sürekli ‘sizi öldüreceğim’ diyordu. Kaç sefer polise kaçtım. ‘Git’ dedi, ‘gittiğinde çocukların hepsini öldüreceğim’ dedi” diye konuştu. HABER MERKEZİ)

İlgili Haber  Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze....
Kaynak : https://www.evrensel.net/haber/424199/muge-anlida-esini-oldurdugunu-kabul-eden-kadin-bana-ve-cocuklara-iskence-yapiyordu?a=f05
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!