Onların tatili hiç bitmiyor

Onların tatili hiç bitmiyor.
Gösteri dünyasının genç aşıkları, bütün dünyanın mücadele ettiği koronavirüs pandemisinin gerginliğinden uzakta tatilin keyfini çıkarıyor.

Gösteri dünyasının genç aşıkları, bütün dünyanın mücadele ettiği koronavirüs pandemisinin gerginliğinden uzakta tatilin keyfini çıkarıyor.

MEKSİKA GÜNEŞİNİN ALTINDA 

Ekranın ve sinemanın ünlü çifti Lisa Rinna ile Harry Hamlin’in küçük kızı Delilah Belle Hamlin ile katıldığı Love Island (Aşk Adası) adlı TV şovuyla adını duyuran Eyal Booker, Meksika tatilini sürdürüyor.

Genç çift, önceki gün de ülkede ünlülerin çok tercih ettiği Tulum kentindeki plajda görüntülendi. Siyah bir bikini giyen 22 yaşındaki çift, bir ara sevgilisi Booker’ın objektifine poz verdi.

5fc77f95d3806c07f04bcdb3 Onların tatili hiç bitmiyor Magazin

ESTETİK OPERASYONLARLA GÜNDEME GELMİŞTİ 

Sevgilisiyle aynı yaşta olan Eyal Booker onun fotoğraflarını çektikten sonra çift, birbirlerini öpücüklere boğdu.Delilah Belle Hamlin bundan iki yıl önce genç yaşında sık sık estetik yaptırmasıyla gündeme geliyordu. Genç kız ise bütün bu iddiaların asılsız olduğunu savunmuştu.

Delilah Belle Hamlin’ı Annesine Benzetiyorlar

Bir süre önce modellik kariyerine başlayan Delilah Belle Hamlin, hem güzelliğiyle hem de bu estetik merakıyla annesi Lisa Rinna’ya benzetiliyor. Rinna, Hollywood’un en çok estetik yaptıran ünlülerinden biri olarak tanınıyor.

Delilah Belle Hamlin TAMAMEN DOĞAL OLDUĞUNU SAVUNDU 

Genç kızın özellikle de dudaklarına yaptırdığı dolguyu abartılı bulan birçok takipçisi, Hamlin’in bir estetik bağımlısı olduğunu gizlemeyen annesine Lisa Rina’ya gönderme yaparak “Nasıl da annesine benziyor” dedi. Delilah Belle Hamlin ise görüntüsünün tamamen doğal olduğunu, ne dudaklarının ne de göğüslerinin estetik operasyon ürünü olmadığını savundu. 

İlgili Haber  Bin Derde Deva Zencefilin Faydaları Nelerdir?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!