Öykü Çelik: ‘Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.’ cümlelerini kullandı.

Parasızlık benden hiçbir şey götürmedi. Param olduğu zaman ders aldım mı, almadım. Ben paylaşımcı bir insanım paylaştıkça çoğaldığına inanıyorum çok şükür öyle de oldu. Sevdiğim işi yapıyorum, çok mutluyum üstüne bir de para veriyorlar…

Şu sıralar açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Öykü Çelik, Mennan Şahin’in Youtube’da yayınlanan Masa programına konuk oldu. Çelik ‘ünlüyüz diye bizi zengin sanıyorlar, ev kiramı ödemek için kredi çektiğim dönemler oldu’ ifadelerini kullandı.

Türk Sinema ve Dizi oyuncusu olan Öykü Çelik bir çok toplumun düşündüğü şekilde her ünlünün Zengin olmadığını kanıtlayacak cümlelerde bulundu…

Birçok olay yaşayan Öykü Çelik hayatında oluşan zorluklarla başa çıkabildiği gibi gelen zorluklarla başa çıkabilmek için birçok yol deniyor. Parasız kaldığı dönemlerde de, parasının olduğu dönemlerde de başına gelen problemleri çözdü. parası olmadığı dönemlerde kredi çekip ihtiyaçlarını karşıladı.

Paylaşımcı olarak ‘da biliniyor elindekini paylaşarak mutlu oluyor, çok fazla kazandığı paraları bile paylaşıyor çünkü mutluluğun paylaşarak geldiğine inanıyor.

o Öykü Çelik: 'Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.' cümlelerini kullandı. Magazin

İşte Öykü Çelik’in çarpıcı açıklamalar :


İki olay yaşadım üst üste… İlkinde olmamam gereken bir yerdeydim ‘Covid parti’ denilen… Parti çıkışı çok kötü bir algı oldu. Magazinciler oradaydı, partideki herkes gitti beni orada tuttular ‘çıkacağım’ diyorum ‘çıkma’ diyorlar. Dışarıdan sesler geliyor, büyük bir baskı altında kaldım. Oradan çıkmam da problem değil, suç ve ceza… Toplu alanda olduğum için sonuçta bir suç işlemiş bulunuyorum, çıkarken bu mahcubiyetten dolayı panikleyip saçma sapan davrandım. Montumun altına saklandım. O olaydan dolayı bir linç yedim.

ad Öykü Çelik: 'Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.' cümlelerini kullandı. Magazin

Bu durumu toparlamak için gittiğim programda daha büyük bir gaf yaptım. Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. Benim Instagram yorumlarım hep açıktır, ‘kötü bir şey olduğunda müdahale edebileyim’ diye… 20 sat boyunca telefonum bir saniye durmadı, çok fazla hakaret geldi. Ben kimseyi ezerek kendini yücelten bir insan olmadım hiçbir zaman. O açıklamamda ben sanki birilerini ezip kendimi daha bir şey gösteriyormuşum gibi bir algı oldu. Genel konuşmanın içerisinde o konuşma amacına ulaşıyor, aslında orada ezdiğim insan benim.

İlgili Haber  Ünlü modelden canlı yayında bomba itiraf: Konferans salonunun tuvaletinde kocamla ilişkiye girdik
cs-1024x576 Öykü Çelik: 'Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.' cümlelerini kullandı. Magazin

Ama magazin programlarında yapılan konuşmanın bir bölümü kullanıldı. Orayı izlediğimiz zaman ben kendimden çok başka biri gibi bir açıklama yapmış oluyorum. Benim fikrim o değil… Benim için çok garip iki hafta oldu. Ana haberlere çıktım, ana haberde görünmek kötü bir şey benim açımdan.

s-962x1024 Öykü Çelik: 'Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.' cümlelerini kullandı. Magazin

Twitter’da gündem oldum. Ben bunu kurtara bileceğimi düşünmüyorum artık bas bas bağırsam da ‘ben böyle demek istemedim’ diye yeterli olmayacağı için öyle bırakmaya karar verdim. Maddi durumu ortalamanın bir tık üstü olan bir ailede yetiştim.

Zengin değildik ama ortanın biraz üstüydük. Özel bir üniversiteye gittim burs yüzünden para ödemedi ailem. Ben parayı hiçbir zaman amaç edinmedim, çok paylaştım. Çok genç yaşta çok iyi paralar kazandım ve paylaştım. Paramın olmadığı zamanlar da oldu, ailemden para almadım. Çünkü artık benim için bir gurur meselesiydi yaptığım iş…En zoru ünlü olmak ya da parasız olmak değil! En zoru ünlü olup parasız olmak! Çünkü ünlü olan insanları herkes zengin zannediyor. Ben kiramı ödeyebilmek için kredi çektiğim biliyorum. Bu tecrübeleri de yaşadım.

fad Öykü Çelik: 'Ünlü Olunca Zengin Olunmuyor.' cümlelerini kullandı. Magazin

Parasızlık benden hiçbir şey götürmedi. Param olduğu zaman ders aldım mı, almadım. Ben paylaşımcı bir insanım paylaştıkça çoğaldığına inanıyorum çok şükür öyle de oldu. Sevdiğim işi yapıyorum, çok mutluyum üstüne bir de para veriyorlar…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!