Oyunamcasii’na göre Türkiye’de en başarılı PUBG oyuncuları belli oldu!

fft371 mf33072121

Oyunamcasii’na göre Türkiye’de en başarılı PUBG oyuncuları belli oldu!

Çıktığı günden beri büyük bir takipçi ve oyuncu kitlesine sahip olan PUBG adından sık sık söz ettiriyor. Sadece oyun dünyasını değil YouTube’u da etkiledi. Oynanan oyunlar, alınan skorlar videoya kaydedilip takipçilere sunuluyor. Türkiye’de de birçok izleyicisi bulunan PUBG’nin en başarılı isimlerini sizler için derledik.

Kozmik Karınca

Genellikle PUBG Mobile oynayan Kozmik Karınca, tek başına haritaya inip oldukça başarılı işlere imza atıyor. Kendine özgü “Seni gibi fare” cümlesi ve kurşun yağmuruna tutulduğundaki ses tonu onun listeye girmesini sağladı.

Mezarcı

PUBG Mobile‘ın başarılı isimlerinden Mezarcı, tabletiyle birlikte fenomen haline geldi. Neredeyse 2,53 Mn abone takipçisi bulunuyor

Ersin Yekin

Oyun oynarken heyecanlanan ama argo kelime telaffuz etmeyen Ersin Yekin küçük yaş izleyiciler tarafından oldukça sevilen bir oyuncu. 3 milyona yaklaşan abone sayısıyla YouTube’da adından söz ettiriyor.

Barış G- kfceatbox

oyunseverlerin “kfceatbox ve Barış G” olarak da tanıdığı, oyun videoları ve canlı yayınları ile büyük bir kitleye sahip olan, gamer ve YouTuber Barış Can

İlgili Haber  Erdoğan'ın merkez bankası başkanlığını değiştirmesiyle, Türk lirası değeri aniden düştü
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!