PlayStation 5 için GTA 5 Enhanced Edition çıkıyor!

PlayStation 5 için GTA 5 Enhanced Edition çıkıyor!

Rockstar Games müjdeli haberi okuyucuları ile paylaştı! GTA V Enhanced Edition PS5 konsolu için çıkış tarihi belli oldu!

Rockstar Games müjdeli haberi okuyucuları ile paylaştı! GTA V Enhanced Edition PS5 konsolu için çıkış tarihi belli oldu!

Rockstar Games aslında yaptıkları sunumda GTA Online içerisinde avantajlı oyun için kampanyalardan bahsediyordu. Fakat ekip yanlışlıkla konsola giriş tarihlerini de açıklamış oldu… İlk sürüm GTA 5 yayınlanmasından 7 yıl geçti. Dünya genelinde oldukça büyük satış yapan Rockstar Games’in GTA 5 oyunu 130 milyondan daha fazla satış yaptı. GTA Online için yenilikler getireceklerini açıklayan Rockstar Games, yeni yapımı yeni nesil oyun konsollarına adapte etmek için çalışmalara başladı.

playstation-5-icin-gta-5-enhanced-edition-cik-13985634_o PlayStation 5 için GTA 5 Enhanced Edition çıkıyor! Oyun

GTA 5’in yeni nesil oyun konsollarına geleceği PS5 çıkmadan önce de yapılmıştı. Fakat PS5 ve Xbox Series X ve Xbox series S konsollarında hala GTA 5 bulunmuyor. Yakında çıkacak olan yeni sürüm ile birlikte GTA 5′ bütün konsollar tarafından erişilebilir hale gelecek. GTA V Enhanced Edition ilerleyen aylar içerisinde yeni nesil konsollar için piyasaya çıkacak. Üstelik şirket tarihi ağızlarından kaçırdıktan sonra yenilenmiş grafikler ve oyun içi iyileştirmeler yapılacağını da açıkladı.

İlgili Haber  PlayStation 5'i Parçalarına Ayırdılar ve Tüm Donanımlarını Tek Tek Gösterdiler (Video)
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!