Prens Harry ve Meghan Markle Çiftinin İkinci Bebekleri Dünyaya Geldi

prens harry

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin ikinci bebekleri dünyaya geldi. İngiliz Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, kız bebeklerinin dünyaya geldiğini açıklayarak yeni doğan kızlarına “Diana”adını verdi.

astro-yorum-kraliyet-yildizlari-meghan-markle-ve-prens-harry-i-nasil-bir-hayat-bekliyor_1578727583-1024x688 Prens Harry ve Meghan Markle Çiftinin İkinci Bebekleri Dünyaya Geldi Magazin

Sussex Dükü ile Düşesi Prens Harry ve Meghan, ikinci çocukları Lilibet “Lili” Diana Mountbatten-Windsor’ın dünyaya geldiğini açıkladı. Prens Harry ve Meghan’ın ikinci çocukları Lilibet “Lili” Diana’nın 11.40′ da ABD’nin California eyaletine bağlı Santa Barbara şehrinde bir hastanede dünyaya geldiği açıklandı. Doğum sonrası açıklamada anne kızın sağlıklarının iyi olduğu da söylendi.

Çift, 2 yaşındaki oğulları Archie’den sonra bir kız bebek sahibi olurken, kızlarının adının Lilibet Diana Mountbatten-Windsor olduğunu açıkladı. Lilibet ismini İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’ten, Diana ismini de büyükannesi Prenses Diana’dan aldığı belirtildi.

lU0gBmoCykuWzmP83qLlkQ Prens Harry ve Meghan Markle Çiftinin İkinci Bebekleri Dünyaya Geldi Magazin

“Nezaketiniz Ve Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz”

Meghan ve Harry çifti, kendilerine destek veren insanlara “O, hayal edebileceğimizden çok daha fazlası ve dünyanın dört bir yanından hissettiğimiz sevgi ve dualar için minnettarız. Ailemiz için bu çok özel zamanda devam eden nezaketiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Haber  Kerem Alışık Engelli Set Görevlisini Dövdü Diziden Kovuldu!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Merhaba,
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisiyim. Deneyimlerimi sizinle paylaşmak isterim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap