Realme, 7 ve 9 Ekim’de toplam 9 ürünü piyasaya sürecek. İşte O 9 Ürün!

20200926090811307

Akıllı telefon üreticileri son zamanlarda kendi ekosistemlerini oluşturmaya istekli oldular. Geçtiğimiz aylarda Çinli marka Realme yeni bir ürün olmasına rağmen akıllı telefonların yanı sıra çeşitli ürünlerin lansmanını yaptı. Şimdi, iki farklı kaynaktan gelen yeni sızıntılara dayanarak, şirket Ekim ayında toplam 9 ürünü piyasaya sürecek.

Akıllı telefon üreticileri son zamanlarda kendi ekosistemlerini oluşturmaya istekli oldular. Geçtiğimiz aylarda Çinli marka Realme yeni bir ürün olmasına rağmen akıllı telefonların yanı sıra çeşitli ürünlerin lansmanını yaptı. Şimdi, iki farklı kaynaktan gelen yeni haberlere dayanarak, şirket Ekim ayında toplam 9 ürünü piyasaya sürecek.

Etki alanı ekosisteminin ürünleriyle ilgili bilgiler Twitter’da Abhishek Yadav ve Mukul Sharma tarafından paylaşıldı. Ancak, ilk çıkış tarihini açıklayan ilk kişiydi.

Yani onlara göre marka, aşağıdaki ürünleri Ekim ayının ikinci haftasında özellikle 7 ve 9’da satışa sunacak.

Realme 7 Pro SE

Realme Buds Air Pro

Realme Buds Wireless Professional Sürümü

Realme TV 4K 55 inç

Realme ses çubuğu

Realme İzle S

Realme elektrikli diş fırçası

Realme akıllı fiş

Realme 360 ​​° Güvenlik Kamerası

IFA 2020‘de, yukarıdaki ürünlerin neredeyse tamamı resmen realme tarafından alay edildi. Bununla birlikte, özellikleri ve fiyatları bir sır olarak kalmaktadır. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatlarının sızmasını düşünüyoruz.

İlgili Haber  Son dakika haberi: Kabine Toplantısı sona erdi! Sokağa çıkma yasağı kalkacak mı? Toplantı sonrası kafeler ve restoranlar ne zaman açılacak?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!