Reis Sedat Peker: Şansınızı zorlamayın

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, “Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın” dedi.

Peker, örgütüne operasyon düzenlenip evinin basılmasından sonra Youtube hesabından video yayınlayarak özellikle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef almaya başlamıştı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bugünkü grup toplantısında Soylu’ya ve AKP Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’a destek vermişti.

Erdoğan şunları söylemişti: “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan bu huzur ve güven ikliminden duyulan bir rahatsızlık olduğunu biliyoruz. Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız. Hedef bakanımız değil güçlü Türkiye.”

“Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye” ifadelerini kullanan Peker, ‘şansın zorlanmaması’ çağrısı yaptı.

Peker daha sonra şu tweet’leri de paylaştı:

İlgili Haber  Sedat Peker’den Erkam Yıldırım hakkında yeni iddia
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap