Rockstar Games GTA için film çıkarıyor.

GTA Filmi I kodamcasi

Dünyanın en çok satan ve en popüler oyun serisi GTA hakkında yeni gelişmeler var. Bu gelişmeler GTA 6 bekleyen oyuncuları ne derece sevindirir bilemiyoruz ama GTA filmi için güzel bilgiler ortaya çıktı.

2013 yılında oyuncularla beraber oyun tarihini yeniden yazan GTA 5, aradan geçen 7 yılda bile popülerliğinden ve Rockstar‘a kazandırdığı mikro ve makro gelirlerden bir şey kaybetmiyor.

Gta-Film2-I-kodamcasi-1024x542 Rockstar Games GTA için film çıkarıyor. Oyun

We Got This Covered’da yer alan habere göre daha önce Resident Evil 4 ve Netflix yapımı The Witcher: Blood Origin filminin üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkarılmıştı. Aynı kaynakta yakın zaman önce ise GTA filmi için ayrıntılar yer alırken, GTA 5’deki olaylara çok fazla bağlı olmayacağını söyledi.

GTA filminin Michael, Franklin ve Trevor karakterlerinin gerçek hallerinin aktaracağı tahmin ediliyor. Umarız Trevor’ın Alkolik ve +18 konuşmaları olmaz. Henüz filmin odak noktası bilinmiyor. Önümüzdeki süreçte daha çok detayla karşılaşır mıyız bilemeyeceğim ama GTA severlerin mutlu olacağı bir film mutlaka her iki tarafı da memnun edeceğini eminiz.

Sosyal medyada dolaşan GTA filmi. Gelin bir’de biz bakalım şu GTA Filmine

GTA VR

İlgili Haber  League of Legends: Wild Rift Türkiye'ye Geldi!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!