Galaxy S21 Plus’ın bataryası ifşalandı! Büyüklüğü ne kadar?

Ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre Samsung Galaxy S21 Plus bataryası ortaya çıkmış görünüyor. Peki ama yeni amiral gemisinin bataryası ne kadar büyüklükte olacak?

Ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre Samsung Galaxy S21 Plus bataryası ortaya çıkmış görünüyor. Peki ama yeni amiral gemisinin bataryası ne kadar büyüklükte olacak?

Galaxy S21 bataryasının büyüklüğü ne kadar?

Galaxy S21 ailesi için tanıtım tarihine çok uzun bir zaman var.  Buna karşın S21 performans verileri, kamera bilgileri gibi bilgiler şimdiden ortaya çıkmış durumda. Şu ana kadar bilgi sızdırılmayan S21 Plus için ise batarya sızıntısı yapıldı.

Daha önce Galaxy S21 Ultra batarya bilgisi 5000 mAh olarak karşımıza çıkmıştı. Samsung Galaxy S21 Plus bataryası ise sızıntıya bakılırsa 4800 mAh gücünde olacak. Daha önce sızdırılan pil kapasitesi olan 4660 mAh ise pilin nominal kapasitesini yani minimum kapasitesini ortaya koyuyor. Bu büyüklük Ultra’ya göre düşük olsa da, pil performansı açısından çok büyük fark yaratmayacağı düşünülüyor.

samsung-s21-1024x576 Galaxy S21 Plus'ın bataryası ifşalandı! Büyüklüğü ne kadar? Mobil

Ekranları genelde Samsung Ultra ve Plus modellerinde benzer ekranlar kullanıyor. İki model arasında genelde ekran büyüklüğünde bir fark oluşuyor. Bir önceki S20 Ultra modelinde de 5000 mAh pil kullanan Samsung, S20 Plus için ise 4500 mAh pil ile karşımıza çıkmıştı. Bu açıdan Plus’ın bataryası için biraz daha yüksek bir kapasite tercihi yapmış görünüyor.

Samsung Galaxy S ailesinin lansmanlarını Mayıs ayının başında gerçekleştiriyor. Her ne kadar Koronavirüs şimdiye kadar birçok akıllı telefon firmasının üretim sürecini etkilemiş olsa da Samsung tarafında şu an için bir sorun gözükmüyor.

İlgili Haber  Dünyanın İlk Ekran Altı Kamerasına Sahip Telefonu
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!