Samsung Galaxy S21+’ın İnceleme Videosu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21+’ın İnceleme Videosu Ortaya Çıktı.
Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un gelecek ay gerçekleştireceği lansman etkinliği ile yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Galaxy S21’i tüekticilerin beğenisine sunması bekleniyor. Söylentiler, Galaxy S21’in tıpkı Galaxy S20 ailesi gibi Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra şeklinde üç farklı modelden oluşacağı yönünde ve artık ailenin ortanca modeli Galaxy S21+ hakkında neredeyse tüm bilgilere sahip olduğumuzu söylenebilir.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un gelecek ay gerçekleştireceği lansman etkinliği ile yeni amiral gemisi akıllı telefon ailesi Galaxy S21’i tüekticilerin beğenisine sunması bekleniyor. Söylentiler, Galaxy S21’in tıpkı Galaxy S20 ailesi gibi Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra şeklinde üç farklı modelden oluşacağı yönünde ve artık ailenin ortanca modeli Galaxy S21+ hakkında neredeyse tüm bilgilere sahip olduğumuzu söylenebilir.

galaxy-s21-uc-farkli-model Samsung Galaxy S21+'ın İnceleme Videosu Ortaya Çıktı Mobil

Paylaşılan videoya göre Galaxy S21+, Galaxy S20+ ile büyük ölçüde aynı tasarıma sahip olacak. Bununla birlikte ekran çerçevelerinin ciddi miktarda inceltilerek ekran/gövde oranının yüzde 100’e yaklaştırıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca Galaxy S21+’ın arkasına baktığımızda telefonun gerçek anlamda sol üst köşesine yerleştirilmiş, Galaxy Note20 modellerindekine benzer bir kamera modülü yer alıyor.

İlgili Haber  Samsung Galaxy S20 ailesine yeni üye. Samsun Galaxy S20 FE
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!