Seren Serengil’den inanılmaz bikini kazası! Apaçık her şey ortaya çıktı

Seren Serengil, sağlık durumu kötüleşip bünyesi iyice zayıf düşünce ekrandaki yorumculuk ve sunuculuk işini bırakıp tatile çıktı. Serengil, tatilden paylaştığı bir fotoğrafta photoshopun ayarını tutturamayınca bir bacağı kalın bir bacağı ipince çıktı.

Seren Serengil, Dumping Sendromuna yakalanınca 46 kiloya kadar düştü. Eski kilolu hallerinden eser kalmayan oyuncu yine de zayıf gözükmek için sosyal medyada yayınlanacak fotoğraflarına rötuş yaptırmadan servis etmiyor.

Serengil son paylaşımında ise bariz bir photoshop hatası yapınca takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

MAYO MARKASI İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Seren Serengil, paylaştığı bikinili fotoğrafıyla sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Kullanıcılar, bir bacağını inceltip diğerini inceltmeyi unutan Serengil’e yorum yağdırdı.Yoğun geçen sezonun ardından soluğu Maldivler’de alan Seren Serengil bir hafta sonra yurda döndü. Bir mayo markasının katalog çekimleri için objektif karşısına geçen ünlü sunucu paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. Hem iş hem tatil yapan ünlü sunucu, bir mayo markasının katalog çekimleri için objektif karşısına geçti. Serengil, çekimden bazı kareleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

SEREN_SERENGYL_BACAK Seren Serengil'den inanılmaz bikini kazası! Apaçık her şey ortaya çıktı Magazin

“ROBOT GİBİ DURUYOR”

Photoshop sevdasıyla bilinen Serengil bu kez takipçilerinin diline düştü. Paylaştığı fotoğraflarda photoshopu abartınca ünlü ismi takipçileri, “Seren Serengil shop’u diye bir şey var ve kendisi acil patentini almalı“, “Diğer bacağı unutmuşsun Seren“, “Robot gibi duruyor“, “Sağ bacak, soldakinin yarısı olmuş” mesajlarıyla ti’ye aldı.

Habere ulaşmak için tıklayınız

İlgili Haber  İrem Derici yaza hazır! Bikinisini giyip ayna karşısına geçti
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ADMİN

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap