Şeyma Subaşı, Miami’den ev aldı “Yeni evimizde ilk gecemiz” notuyla paylaştı!

Şeyma Subaşı, Miami’den ev aldı “Yeni evimizde ilk gecemiz” notuyla paylaştı!
Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda yapımcısı olduğu “Survivor” yarışmasının Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen çekimleri nedeniyle Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’dan ayrı kalmamak için Miami’de malikane satın almıştı.

 Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda yapımcısı olduğu “Survivor” yarışmasının Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen çekimleri nedeniyle Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’dan ayrı kalmamak için Miami’de malikane satın almıştı.

yeni-evimizde-ilk-gecemiz-notuyla-paylasti-13779568_1159_o Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Magazin

Ünlü yapımcıdan boşandıktan sonra Miami’deki yerleşik hayatından olan sosyal medya fenomeninin, alıştığı hayatına dönüş için flaş bir hamlede bulunduğu iddia edildi. Türkiye’den çok yurt dışında vakit geçiren, uzun bir süredir Miami’de olan Şeyma Subaşı bu hamlesi için kesenin ağzını açtı.

yeni-evimizde-ilk-gecemiz-notuyla-paylasti-13779568_7022_m Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Magazin

Miami’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren 30 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, oradan bir ev satın aldığı konuşuluyor.

“YENİ EVİMİZDE İLK GECEMİZ”

Kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı’nın, “Miami’de yeni evimizde ilk gecemiz. Çok mutluyum” yazması dikkat çekti.

İlgili Haber  MasterChef'te finalin ilk turunu kim kazandı?
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!