Şeyma Subaşı sevgilisinin yüzünü gösterdi ama…

Şeyma Subaşı sevgilisinin yüzünü gösterdi ama…

Nazardan korkan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin yüzünü sonunda gösterdi. Yaptığı paylaşımlara adından söz ettiren sansasyonel isimlerden Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açmıştı. Sevgilisinin yüzünü paylaşımlarda gizleyen Şeyma Subaşı daha fazla dayanamadı. “Nazar değmesin” notu ile yaptığı paylaşım şeymanın saati kadar ses getirmedi. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yaptığı paylaşımlardaki servet değerindeki saati sosyal medyanın diline düştü.

Nazardan korkan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi‘nin yüzünü sonunda gösterdi. Yaptığı paylaşımlara adından söz ettiren sansasyonel isimlerden Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açmıştı. Sevgilisinin yüzünü paylaşımlarda gizleyen Şeyma Subaşı daha fazla dayanamadı. “Nazar değmesin” notu ile yaptığı paylaşım şeymanın saati kadar ses getirmedi. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yaptığı paylaşımlardaki servet değerindeki saati sosyal medyanın diline düştü.

Yaptığı paylaşımlara adından söz ettiren sansasyonel isimlerden Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açmıştı. Sevgilisinin yüzünü paylaşımlarda gizleyen Şeyma Subaşı daha fazla dayanamadı.

Nazardan korkan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin yüzünü sonunda gösterdi.

İlgili Haber  Onların tatili hiç bitmiyor
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!