Şeyma Subaşı’ndan Bornozlu Paylaşım. Takipçilerinden Tepki Yağdı!

Şeyma Subaşı’ndan Bornozlu Paylaşım. Takipçilerinden Tepki Yağdı!

Yeni sevgilisi Mohammed Al Saloussi’nin kollarında ve yarı çıplak bir halde bornozla poz veren Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına Instagram’dan kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Yeni sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’nin kollarında ve yarı çıplak bir halde bornozla poz veren Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına Instagram’dan kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra paylaşımlarıyla bir anda Instagram fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı’nın son fotoğrafı büyük beğeni topladı. Yeni sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’nin kollarında ve yarı çıplak bir halde bornozla poz veren Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına Instagram’dan kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

AŞKLARINI YAŞIYORLAR

Önce Acun Ilıcalı ile sonra da yaşadığı aşklar ve özel hayatıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın son sevgilisi Mısırlı yatırımcı Mohammed  Al  Saloussi ile paylaştığı yarı çıplak ve bornozlu paylaşımı büyük beğeni topladı. Instagram hesabından neredeyse yaşadıklarını an be an paylaşan ve takipçilerinin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Şeyma Subaşı, son olarak üzerinde bir bornozla yarı çıplak halde Mısırlı sevgilisi Mohammed  Al  Saloussi’ye sarılırken yaptığı paylaşımla dikkat çekti. 

İşte Şeyma’nın Bornozlu Fotoğrafı:

İlgili Haber  Şeyma Subaşı, Miami'den ev aldı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı!
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!