Son Dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Basın Açıklaması Yapıyor. CANLI

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Basın Açıklaması Yapıyor. CANLI
Kabine toplantısında alınan koronavirüs tedbirleri gündemde yer almayı sürdürüyor. Cuma namazı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Biz şu anda sağlık bakanlığımızın da attığı bu adımlarla bu tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız.” demişti. Erdoğan’ın yeni tedbir sinyali sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi. Kabine, Saat 15.40’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. Kritik kabine toplantısında alınacak kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Millete Sesleniş konuşmasıyla kamuoyuna duyurması planlanıyor.

Kabine toplantısında alınan koronavirüs tedbirleri gündemde yer almayı sürdürüyor. Cuma namazı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Biz şu anda sağlık bakanlığımızın da attığı bu adımlarla bu tedbirleri almaya mecburuz ve alacağız.” demişti. Erdoğan’ın yeni tedbir sinyali sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi. Kabine, Saat 15.40’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. Kritik kabine toplantısında alınacak kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Millete Sesleniş konuşmasıyla kamuoyuna duyurması planlanıyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YENİ TEDBİRLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrasında açıklamalarda bulundu. Yeni tedbirlere de değinen Erdoğan’ın açıklamaları:

“TEDBİRLER ALMAYA MECBURUZ VE ALACAĞIZ”

“Bilim Kurulu her türlü hazırlığı çalışmayı yürütüyor. Tabi burada vatandaşlarımızın hassasiyeti çok önemli.

Defaatle birçok tedbir açıklamamıza rağmen vatandaşlarımızın hala kapalı mekanlarda bu işlere hiç dikkat etmediğini, kapalı mekanlarda bakıyorsunuz sigara içmeye varıncaya kadar bunları yaptıklarını görüyoruz, maske takmadıklarını görüyoruz.

Özellikle maske, mesafe bunlar tabi bizim için çok çok önemli ve hijyen. Fakat buna dikkat edilmediği sürece hele hele büyükşehirlerde, yani bunun artarak devamı kaçınılmaz hale geliyor.

İlgili Haber  Facebook O Paylaşımları Kaldıracak.
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

kodamcasi.com ekibi olarak önceliğimiz daima siz sevgili okurlarımız.
2-3 yılı aşkın süredir aktif olarak İnternet sektöründe yer almaktayım. Amacımız siz değerli okurlarımıza doğru ve hızlı haberi yayınlamak.

Hedefi Yönetim Bilişim Sistemleri (YBS) Veri Bilimci (Veri Analisti)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!