Songül Karlı’nın süper mini elbiseli pozuna beğeni yağdı

Songül Karlı’nın süper mini elbiseli pozuna beğeni yağdı.

Geçtiğimiz aylarda eski eşi tarafından dolandırıldığını, hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü anlatan Songül Karlı, sosyal medyada bu kez süper mini elbiseli pozuyla gündem oldu.

Geçtiğimiz aylarda eski eşi tarafından dolandırıldığını, hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü anlatan Songül Karlı, sosyal medyada bu kez süper mini elbiseli pozuyla gündem oldu.

ŞARKICIYA DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Instagram hesabını oldukça aktif kullanan Karlı, taytlı pozu sonrası mini elbisesiyle sosyal medyada yüzlerce beğeni aldı. Süper mini elbisesiyle ve dekoltesiyle dikkat çeken Karlı paylaşımına, “Yoldayım bekleyin biraz” notunu düştü. İltifatların ardı ardına sıralandığı yorumlarda, 47 yaşındaki ünlü şarkıcıya eşiyle yaşadığı olaylara yönelik de destek geldi.

songul-karli-nin-super-mini-elbiseli-pozu-sosyal-13908386_4430_m Songül Karlı'nın süper mini elbiseli pozuna beğeni yağdı Magazin

SADECE GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTTÜM

Geçtiğimiz aylarda, “Bir ekmeğe bile muhtaç kaldım” sözleri ile magazin dünyasında bomba etkisi yaratan Songül Karlı, estetik iddialarıyla da çok konuşulmuştu. İddiaları yalanlayan Karlı, “Sadece göğüslerimi küçülttüm.” demişti.

songul-karli-nin-super-mini-elbiseli-pozu-sosyal-13908386_4411_m Songül Karlı'nın süper mini elbiseli pozuna beğeni yağdı Magazin

İlgili Haber  Milyonlar onu bu haliyle tanımıştı: O şimdi erkek oldu
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Kendi haline yaşayan magazin haberleri ve birçok haber sitesinde çalışmış muhabir adayı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Abone ol!